Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Marlow Briggs and the Mask of Death

X360
PC
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
04.04.2018 13:56
mastarops
👍
mastarops
99
Generał
7.0

Jest ok. Walka może być, fabuła trochę głupia. Można spróbować, ale nie trzeba. Przeciwników mało, grafika trochę nie czytelna (błyski wybuchy, czasami nie widać co się dzieje i nie wiadomo kiedy unikać). Sekcje zręcznościowe czasami irytujące. Jest jakiś rozwój postaci, ale wrzucony na siłę. Sam świat typowe dla tego typu gier - zrobiony by był wyzwaniem dla gracza bo w prawdziwym życiu lokacje nie miały by sensu. Gra mało znana, z potencjałem, ake chyba nawet sami twórcy nie wierzyli, że coś porządnego z tego będzie.

05.01.2021 23:14
m4tekt
😍
odpowiedz
m4tekt
21
Chorąży
9.0

Marlow Briggs and the mask of death: 9/10
Czas ukończenia: 7h
Platforma: Xbox Series X
Włączyłem tę grę od niechcenia i... Przeszedłem w dwa dni!
Świetny slasher z dobrym humorem, ciekawą narracją i przede wszystkim z dużym rozmachem!
Satysfakcjonujący model walki w połączeniu z ogromnymi przeciwnikami to klucz do mojego serca gracza. Na uwagę zasługują również ciekawe elementy platformowe i zagadki. Nie są specjalnie trudne, ale całkiem dobrze wpisują się w gameplay. Tytuł pochodzi z 2013 roku i grafika trąci myszką... na szczęście wsteczna kompatybilność poprawia tyle ile może i dodaje HDR, dzięki czemu jest ok, a w niektórych momentach nawet ładnie.
Zdecydowanie polecam Fanom slasherów!

20.01.2021 14:40
Spartan12345
😃
odpowiedz
Spartan12345
3
Junior
8.0

Szukałem fajnych gier podobnych do god of war co nie znałem i znalazłem TO !! Giera wymiata ,dobre bosy combo i pomysły na sterowanie samolotem ,walenia z działka i zjazdy z płapkami po 3 trasach .