Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

Najciekawsze materiały do: Jet Set Radio HD

PC
X360
PS3
PSV
Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
22.05.2012 19:48
📄
ifgkjjjuef
52
Pretorianin

Zapowiada się ciekawie, robią dokładnie to samo jak w przypadku Diablo II - III (12 lat). Ahh aż chciałoby się powspominać dawne czasy lecz po części już tego dokonałem, a mianowicie grałem w Jet Set Radio przez emulator Nulldc i myślę, że w przyszłości będzie to również w miarę grywalne na platformie android (patrz: NullDCe). Co prawda posiadałem Dreamcasta ale to jeszcze za czasów dzieciństwa. Sądzę, że ta gra potrzebuje dosyć wielkiego nagłośnienia by SEGA zgarnęła trochę dochodów (lecz tak nie jest, przynajmniej nie na dzień obecny (22.05.2012r.). Gra ma wyjść co prawda za niespełna 2 miesiące ale myślę, że tan czas może się wydłużyć (choć nie musi). Mimo tego, że jest to jedna z moich ulubionych gier nie popieram do końca tego co zrobiła SEGA, sądząc po tym, jak Dreamcast w 2000r. chwalił się przecudowną grafiką (patrz: Jet Set Radio, po raz pierwszy zastosowali metodę cell-shading) grafika była zdumiewająca, lecz na dzień dzisiejszy jest to nic nowego, popatrzmy na remake Seriousa Sama (mam na myśli wersję HD) tam tekstury zostały całkowicie odmienione (przynajmniej tak mi się wydaje po screenach, grafika uległa dużej przemianie, oczywiście na lepsze), w tym przypadku jest to kompletne zero, podobny efekt mogę uzyskać włączając grę na emulatorze i zmieniając rozdzielczość na FullHD, dlaczego SEGA postąpiła tak a nie inaczej? Dlaczego nie zmienili tekstur i nir poprawili (prawie) nic? I JESZCZE JEDNO WIELKIE PYTANIE: DLACZEGO W REMAKU NIE DODANO TRYBU ONLINE!!?? PRZECIEŻ TO BYŁBY IDEALNY POMYSŁ NA TO BY ZAISTNIEĆ CZY TEŻ POCHWALIĆ SIĘ TĄ GRĄ. Mimo wszystko staram się patrzeć na świat optymistycznie i myślę, że SEGA odniesie przynajmniej po części sukces.

Pozdrawiam.

16.06.2012 18:52
👍
odpowiedz
ifgkjjjuef
52
Pretorianin
20.09.2012 08:32
odpowiedz
misio87
1
Junior

Trzeba dodać iż wersja PC wymaga pada, bo inaczej nie porobimy graffiti.

22.09.2012 20:11
kjx
odpowiedz
kjx
133
Mighty Pirate

@up: Porobimy, spokojnie porobimy graficzki. Oczywiście, doświadczenie ze Street Fightera się przydaje, bo kręcenie pół- i całych obrotów na klawiaturze, do łatwych nie należy. Aczkolwiek, jest to wykonalne. Przed chwilą sprawdziłem. Niemniej, na padzie, gra się zdecydowanie lepiej, wygodniej i łatwiej.

A co do gry, to jest świetna! Oczywiście o muzyce nie ma co pisać, bo to klasa sama w sobie (szkoda tylko wyciętych 2 kawałków). Grafika? Imho bardzo ładna i miła dla oka (oczywiście Crysis to nie jest). Bardzo, ale to bardzo udany port z konsoli. Błędów brak, opcje konfiguracyjne są (nie to co w THPS:HD), acziwki są, globalna tablica wyników jest. Brakuje tylko multika.