Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Zuma's Revenge

To strona z ocenami gry Zuma's Revenge. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformie PC X360.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

PC
X360

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
16.09.2009 14:51
👍
dekota
105
Generał

Lubie Takie Gry szczególnie Zuma :

10.12.2018 22:59
👎
odpowiedz
Maxley
42
Naiwny Sceptyk
3.0

Gra jest prosta, ale nudna. Ma niby ładne kolorki i ładną grafikę, ale wyglądają one jak z epoki pierwszego Raymana. A i sama muzyka, choć w klimatach miejsca akcji gry, to jest niestety niezbyt ciekawa.

Zuma's Revenge to kolejna gra PopCap, przy której czułem jak moje neurony obumierają. Nie ogarniam fenomenu gier tego wydawcy. Są proste(choć nie prostackie) i wyglądają jakby były o kilka lat/dekad starsze.

Dotarłem do drugiego bossa, pokonałem go bez problemu i usunąłem grę. Zrobiłbym to wcześniej, ale chciałem się przekonać czy gra nie zostaje urozmaicona w kolejnych planszach. I tak się dzieje. Ale co z tego skoro nie wnosi to do rozgrywki frajdy?

Plansze jak były za łatwe tak nadal przechodzi je się jak słabe tutoriale. Trzeba się postarać aby nie ukończyć planszy za pierwszym razem, a przynajmniej do momentu, do którego doszedłem.

Reasumując:Od gier wymagam aby dały mi one powód do zaangażowania się. Niestety zemsta Zumy nie dostarcza mi żadnych. Wiem, że są ludzie, którzy lubią takie gry, ale jak dla mnie to strata czasu.
I nic mnie nie obchodzi, że niektórzy lubią(marnować czas na) tą grę. Marnotrastwo to marnotrastwo.

post wyedytowany przez Maxley 2018-12-10 23:00:10