Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry Madden NFL 18

To strona z ocenami gry Madden NFL 18. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformie PS4 XONE.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

PS4
XONE

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
23.07.2018 00:44
Macck87
1
Junior

Gra bardzo dobra, jest to mój pierwszy kontakt z wirtualną wersją futbolu amerykańskiego i muszę przyznać że bawię się przy tej produkcji świetnie. Jest wyczuwalny klimat amerykańskiego podejścia do sportu, czyli rozrywki połączonej z profesjonalizmem sportowym. Madden pomimo że nie ma konkurencji, stoi na wysokim poziomie wśród gier sportowych, jedyne niedociągnięcia to pojawiające się czasami glitche i bugi, które nie przeszkadzają jednak w zabawie. Polecam każdemu zainteresowanemu tym dość niszowym w Polsce sportem.