Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Opinie i oceny gry The Sims 4: Spotkajmy się

To strona z ocenami gry The Sims 4: Spotkajmy się. Główna ocena gry to średnia ważona ocen użytkowników, recenzenta GRYOnline.pl oraz ekspertów, którymi są nasi redaktorzy. Ocena użytkowników to średnia not wystawionych przez naszych czytelników grze na konkretnej platformie. Jeżeli dany tytuł posiada w serwisie recenzję z oceną, to w tym miejscu znajduje się wystawiona przez nas nota i ewentualna rekomendacja. Jeżeli gra nie miała jeszcze premiery, użytkownicy mogą wyrazić swoje oczekiwania w stosunku do niej. Nie wpływają one na ocenę gry po premierze. Oceny i oczekiwania są wyrażane w skali 10-punktowej. Gra jest dostępna na platformach PC PS4 XONE.

Jak oceniamy gry, oceny redakcji, ocen czytelników?

PC
PS4
XONE

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
01.09.2015 14:43
jan118
5
Konsul
9.5

Imponujące

02.12.2015 10:04
Lukdirt
odpowiedz
Lukdirt
79
Senator

Kolejny badziewny dodatek do Simsów za stówę. Ja pier*olę, kto to kupuje...
Sam posiadam wszystkie części The Sims (od jedynki do czwórki) ale jeśli chodzi o dodatki to zachowuję umiar. Do każdej części mam najwyżej dwa dodatki (np. w Trójce "Zwierzaki" oraz "Cztery Pory Roku").

13.12.2015 10:51
odpowiedz
xxm3
1
Junior

Pograłem z tym dodatkiem już chyba ze trzy godzinki i muszę przyznać, że do relacji między simami dodaje naprawdę dużo. To co mnie najbardziej boli to to, że "dzielnice" są naprawdę duże, ale niestety mało interaktywne. Wszystko ładnie wygląda ładnie wygląda, ale kurcze w symulatorach chodzi głównie o rozgrywkę. Jak dla mnie jest tu zdecydowanie za mało treści na dodatek. W akcesoriach w The Sims 2 dodawano więcej rzeczy. A cena to w ogóle z kosmosu. Moja ocena dodatku to 6.

19.12.2015 16:41
odpowiedz
nick5433
1
Junior

[link]