Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Dungeons II (PC)

PC
A Clash of Pumpkins

cena: za darmo

DLC29 października 2015

Dodatek wprowadza do gry trzy mapy bojowe (Scare Island, Ghostwood, Regicide) oraz nowych przeciwników (m.in. mordercze pingwiny i przerażające dynie).

A Game of Winter

cena: 64,00 zł

DLC15 października 2015

Pakiet wzbogaca grę o kampanię złożoną z ośmiu misji, w ramach której obejmujemy dowództwo nad niedostępną wcześniej frakcją nieumarłych. Zmagania toczą się na ośmiu nowych mapach sandboksowych, a do naszej dyspozycji oddano trzynaście jednostek, w tym zombiaki i wampiry, oraz osiem pomieszczeń (m.in. laboratorium i cmentarz). Z usług nieumarłych można również skorzystać podczas rozgrywek wieloosobowych.

A Song of Sand and Fire

cena: 12,00 zł

DLC10 września 2015

Pakiet wzbogaca grę o trzy dodatkowe scenariusze w trybie potyczek, zapewniające łącznie 10 godzin zabawy. W trakcie ich przechodzenia gracz mierzy się z nowymi przeciwnikami.

A Chance of Dragons

cena: 12,00 zł

DLC6 sierpnia 2015

Pakiet wzbogaca grę o trzy dodatkowe scenariusze w trybie potyczek, zapewniające łącznie 10 godzin zabawy. W trakcie ich przechodzenia gracz mierzy się z nowymi przeciwnikami, w tym potężnymi magami i smokami.