Encyklopedia Gier Top Gry Premiery Beta testy Screeny Download Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry Homefront: The Revolution (PC)

DLC do Homefront: The Revolution

Beyond the Walls

cena: 56,00 zł

DLC8 marca 2017

Rozszerzenie zapewnia dostęp do nowej kampanii, w ramach której wcielamy się w Ethana Brady'ego, wyzwalającego Amerykę spod totalitarnych rządów okupantów. W trakcie rozgrywki gracz opuszcza mury Filadelfii i udaje się na tereny wiejskie, będące kolebką niepodległości. Celem jest nawiązanie kontaktu z NATO i odkrycie planu walki z okupacją KAL.

Aftermath

cena: 26,00 zł

DLC9 listopada 2016

Dodatek oferuje coś na wzór rozszerzonego epilogu kampanii. Jego akcja została osadzona na nowych obszarach Filadelfii i toczy się już po wybuchu rewolucji. Bohater otrzymuje od ruchu oporu zadanie zabicia Benjamina Walkera (który najwyraźniej przeszedł na stronę Korei i teraz rozgłasza wrogą propagandę), ale postanawia sprzeciwić się rozkazowi.

The Voice of Freedom

cena: 26,00 zł

DLC28 września 2016

Dodatek oferuje misję rozgrywającą się przed wydarzeniami z „podstawki”. Gracze mają szansę wcielić się w znanego z głównej gry Benjamina Walkera i pomóc mu przedrzeć się do Filadelfii w celu nawiązania kontaktu z lokalnym ruchem oporu i poprowadzenia go do rewolucji przeciwko Koreańczykom. Akcja rozszerzenia toczy się w tunelach metra, gdzie grasuje nieznana dotąd frakcja – gang o nazwie „90”.

The Combat Stimulant Pack

cena: 13,00 zł

DLC15 lipca 2016

Pakiet dodatkowych wspomagaczy bojowych, zwiększających umiejętności walki.

The Guerrilla Care Package

cena: 22,00 zł

DLC15 lipca 2016

Pakiet dodatkowej zawartości, obejmujący pięć skrzyń ruchu oporu, zawierających losowe projekty broni, dodatki oraz wyposażenie.

Liberty Pack

cena: 13,00 zł

DLC15 lipca 2016

Zestaw oferuje dwa rzadkie elementy wyposażenia bojowego, pozwalające spersonalizować postać w trybie kooperacji: zbroję Liberty oraz hełm żołnierza KAL.

Revolutionary Spirit Pack

cena: 22,00 zł

DLC15 lipca 2016

W skład pakietu wchodzi skórka do motocykla Red Skull i skórka do pistoletu Golden. Poza tym przyspiesza on rozwój postaci w trybie kooperacyjnym Ruch oporu, zapewniając natychmiastowy dostęp do strzelby snajperskiej, lunety snajperskiej i zdalnie detonowanych ładunków wybuchowych.

Wing Skull Pack

cena: 13,00 zł

DLC15 lipca 2016

W skład pakietu wchodzi skórka do motocykla Wing Skull i skórka do pistoletu Silver.