Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS5 XSX PS4 Xbox One Switch Andro iOS

DLC i dodatki do gry NiOh Remastered: Edycja kompletna (PS4)

PS4

DLC do NiOh Remastered: Edycja kompletna

Bloodshed’s End

cena: 43,00 zł

DLC26 września 2017

Ostatnie rozszerzenie fabularne do gry Nioh, w którym WIlliam wraca do Japonii kilka miesięcy po wydarzeniach z dodatku Defiant Honor. Bohater gry mierzy się z ostatnimi siłami przeciwnymi szogunatowi, którymi dowodzi Yodogimi przygotowująca się do konfrontacji z samym Tokugawą. Dodatek oferuje nowe misje, bronie i ekwipunek oraz dwa duchy opiekuńcze, w tym mitycznego Lisa o dziewięciu ogonach. Wprowadza także nowy tryb zabawy - Otchłań, czyli miejsca w zaświatach, gdzie trwa niekończąca się bitwa. Przetrwają ją tylko najsilniejsi wojownicy.

Defiant Honor

cena: 42,00 zł

DLC25 lipca 2017

Akcja dodatku rozgrywa się na terenie zamku w Osace. W trakcie mini-kampanii gracz stara się zdobyć barbakan Sanada Maru, utrudniając tym samym polityczne gierki, w które uwikłane są klany Tokugawa oraz Toyotomi. Oprócz kolejnych obszarów do eksploracji i przeciwników, autorzy gry zapewnili więcej „zabawek” i wyzwań. Wśród nowości znajdziemy Tonfę, parę niewidzianych wcześniej pancerzy, przedmiotów magicznych i duchów. Dla najlepszych przeznaczono też wyższe poziomy trudności, dodatkowe misje, trofea i nie ytlko.

Dragon of the North

cena: 42,00 zł

DLC2 maja 2017

Dodatek wprowadza nowe misje, postacie, duchy opiekuńcze, yokai i typy broni.