Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

SWAT 4: Syndykat - SWAT: Back To Los Angeles v.1.2,7 - Mod do gry - Download

Plik SWAT: Back To Los Angeles v.1.2,7 to modyfikacja do gry SWAT 4: Syndykat z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku709,4 MB

pobrań80

pobrań (7 dni)10

data aktualizacji9 czerwca 2021

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

SWAT 4: Syndykat mod SWAT: Back To Los Angeles v.1.1.2

SWAT: Back To Los Angeles to modyfikacja do SWAT 4: The Stetchkov Syndicate, której autorem jest EFdee. Warto także odwiedzić Discord projektu.

Opis:

Mod ma na celu u zmianę gry tak, aby bardziej przypominała SWAT 3. Zarówno trzecia, jak i czwarta odsłona cyklu to klasyki, ale mocno różnią się od siebie i część fanów „trójki” nie podobały się niektóre zmiany wprowadzone przez kolejną odsłonę, więc ten mod stanowi dużą gratkę dla weteranów SWAT 3. To również ciekawa propozycja dla fanów SWAT 4, bo mogą doświadczyć swojej ukochanej gry w świeżej i odmienionej formie.

Zmian i nowości jest masa w tym:

  1. 5 nowych broni i ponad 40 nowych wariantów dostępnego wcześniej uzbrojenia. Wszystko to opracowano w maksymalnie realistyczny sposób, w tym pod względem wagi.
  2. Ponad 30 nowych elementów pancerzy oraz innych przedmiotów ochronnych dla policjantó z oddziałów SWAT.
  3. Mocno ulepszono granaty. Przykładowo - gazowe działają znacznie dłużej, więc musimy być ostrożniejsi przy czyszczeniu pomieszczeń. Granaty hukowo-błyskowe nie są już tak śmiercionośne i na krócej ogłuszają. Do tego światła chemiczne (tzw. świetlii/lightsticks) są znacznie bardziej użyteczne - oświetlają większą powierzchnię, działają znacznie dłużej i możemy ich zabrać 20. a nie 10.
  4. Zwiększono dynamikę akcji. Policjanci szybciej potrafią zmieniać uzbrojenie czy korzystać z ekwipunku. Zmieniono także tempo ruchu na realistyczne. W podstawowej wersji SWAT 4 wszyscy członkowie oddziału ruszają się tak samo szybko, niezależnie od sprzętu. z modem im cięższy pancerz i uzbrojenie na postaci, tym wolniej się ona porusza.
  5. Wychylanie się zza rogów jest szybsze i odsłaniamy wtedy mniej ciał. Nie zbieramy również dowodów, takich jak bronie czy narkotyki, gdyż w rzeczywistym świecie to nie są zadania SWAT-u.
  6. Poprawiono AI. Wrogowie mają więcej archetypów, a AI oddziału nie zawsze skutecznie potrafi rozpoznać kto jest cywilem, a kto go tylko udaje.
  7. Mod zbudowano na fundamentach SWAT Elite Force, więc oferuje wszystkie te same ulepszania co EE. Back To Los Angeles jest jednak samodzielną modyfikacją, więc nie musicie mieć wcześniej zainstalowanego Elite Force

Instrukcje:

Wypakuj archiwum i skopiuj zawartość uzyskanego w ten sposób folderu „SEF-BTLA” do folderu ze SWAT 4.

  • data aktualizacji: 9 czerwca 2021
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 709,4 MB