Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Deus Ex: Bunt Ludzkości - Gold Filter Restoration v.10052020 - Mod do gry - Download

Plik Gold Filter Restoration v.10052020 to modyfikacja do gry Deus Ex: Bunt Ludzkości z gatunku Gry RPG. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku1,3 MB

pobrań136

pobrań (7 dni)4

data aktualizacji16 sierpnia 2020

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Na górze standardowa wersja gry, na dole wersja z modem. - 2020-08-16
Na górze standardowa wersja gry, na dole wersja z modem.

Gold Filter Restoration to modyfikacja do gry Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut, której autorem jest CookieplMonster. Jeśli projekt przypadnie Wam do gustu to warto wesprzeć jego twórcę za pośrednictwem Paetrona.

Opis:

Pierwsza wersja Deus Ex: Human Revolution posiadała specyficzne oświetlenie, którego najbardziej charakterystycznym elementem był złoty filtr. Nie wszystkim się on podobał, ale nie brakowało również fanów tego rozwiązania. Reedycja Deus Ex: Human Revolution - Director's Cut usunęła ten filtr i nie można go w opcjach przywrócić. Zmieniono również system cieniowania. Czy te zmiany są dobre czy nie – ocena tego zależy od indywidualnych preferencji. Jeśli jednak nie podobają się Wam to ten mod to naprawi.

Gold Filter Restoration dodaje do wersji Director’s Cut charakterystyczny złoty filtr. Przywrócono również efekt bloom oraz gradację kolorów oświetlenia.

Co ważne, mod pozwala swobodnie konfigurować, czy w którymkolwiek z tych elementów chcemy wersji z pierwszego Human Revolution, czy też z Director’s Cut.

Instrukcje:

Wypakuj archiwum do folderu z grą. Podczas zabawy F11 aktywuje menu moda.

  • data aktualizacji: 16 sierpnia 2020
  • kategoria gry: RPG
  • rozmiar pliku: 1,3 MB