Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Don't Starve Together - Hardermode Rebalance v.1.5.1.1.0 - Mod do gry - Download

Plik Hardermode Rebalance v.1.5.1.1.0 to modyfikacja do gry Don't Starve Together z gatunku Gry Akcji. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku925,6 KB

data aktualizacji25 września 2019

pobrań427

pobrań (7 dni)6

Pobierz plik za darmo
Don't Starve Together mod Hardermode Rebalance  v.1.5.1.0.0

Hardermode Rebalance to modyfikacja do gry Don’t Starve Together, opracowany przez Hardermode Rebalance Official Team. Projekt dostępny jest także przez Steam Workshop.

Opis:

Mod przeznaczony jest dla weteranów pragnących bardziej ekstremalnych wyzwań. Hardermode Rebalance gruntownie przerabia zbalansowanie rozgrywki, tak aby poziom trudności był wyższy, a wirtualny świat bardziej bezwzględny.

Zrobiono to jednak z dużym wyczuciem. Nie ma się nigdy wrażenia, że gra jest niesprawiedliwa, a osiągnięcie sukcesu niemożliwe.

Mod ulepsza także wydajność gry, zwłaszcza podczas długich rozgrywek trwających kilkaset wirtualnych dni. Mechanika jest również bardziej logiczna. Przykładowo, kapelusz zapewnia teraz znacznie słabszą ochronę przed obrażeniami niż ubrania zasłaniające całą klatkę piersiową i plecy. Wprowadzono też mechanizmy utrudniające trollowanie innych graczy i psucie im zabawy oraz zwiększono różnice między poszczególnymi postaciami.

Instrukcje:

Wypakuj archiwum do folderu „mods” gry (najczęściej „…Don’t Starve Together/mods”).

Aby mod działał musi go posiadać każdy uczestnik rozgrywki i musi być także zainstalowany na serwerze.

  • data aktualizacji: 25 września 2019
  • kategoria gry: Akcji
  • rozmiar pliku: 925,6 KB

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl