Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Empire: Total War - Imperial Splendour: Rise of the Republic v.1.1.9.9 - Mod do gry - Download

Plik Imperial Splendour: Rise of the Republic v.1.1.9.9 to modyfikacja do gry Empire: Total War z gatunku Gry Strategiczne. Pobierz za darmo.

typ plikuModyfikacja do gry

rozmiar pliku4330,3 MB

data aktualizacji7 czerwca 2019

pobrań3420

pobrań (7 dni)86

Pobierz plik za darmo
Empire: Total War mod Imperial Splendour: Rise of the Republic v.1.1.hf

Imperial Splendour: Rise of the Republic to modyfikacja do Empire: Total War, której autorem jest Flikitos.

Opis:

Mod pełni rolę nieoficjalnego patcha, generalnie ulepszającego i rozbudowującego grę pod praktycznie każdym względem, tak aby nie odstawała od nowocześniejszych odsłon cyklu Total War.

Ulepszono oprawę graficzną, dodając nowe tekstury i efekty. Przerobiono całe zbalansowanie rozgrywki i usunięto błędy historyczne. Gruntownie zmodernizowano również sztuczną inteligencję, zarówno tę wykorzystywaną w bitwach, jak i SI na mapie strategicznej, dzięki czemu komputerowi rywale są skuteczniejsi, popełniają mniej błędów i częściej nas zaskakują.

Mod wprowadza także kilkadziesiąt dodatkowych postaci historycznych i jednostek oraz rozbudowuje i ulepsza system bitew morskich. Modyfikacja rozszerza także zakres kampanii, pozwalając rozpocząć zabawę od 1783 roku i dodaje kilka nowych grywalnych frakcji. w tym Stany Zjednoczone, Prusy i Saksonię

Instrukcje:

Wypakuj do folderu z grą i uruchom instalator (Imperial.Splendour_Install.exe). Patche i hotfixy również wypuszczane są w formie z instalatorem.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz