Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Warhammer 40,000: Dawn of War - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Warhammer 40,000: Dawn of War z gatunku Gry Strategiczne na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku319,2 MB

pobrań4963

pobrań (7 dni)10

data aktualizacji10 września 2004

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Warhammer 40,000: Dawn of War to pierwsza gra strategiczna rozgrywana w czasie rzeczywistym i osadzona w realiach świata Warhammer 40,000, która powstała dzięki współpracy firmy THQ (jednego z największych światowych wydawców gier) oraz studia Relic Entertainment (znanego m.in. z obu części znakomitego Homeworlda). Warhammer 40,000 to mroczny, futurystyczny świat znany z gier firmy Games Workshop. Pomimo tego, iż składa się on z milionów uniwersów, w Dawn of War autorzy postanowili skupić się wyłącznie na jednym z nich i na jednej konkretniej wojnie. W trybie dla pojedynczego gracza mamy okazję wcielić się w postać Gabriela Angelosa, dowódcę Gwiezdnych Marines z Blood Ravens, który usiłuje zapobiec inwazji Orków na jego planetę. Fabuła rozwija się dzięki specjalnym przerywnikom filmowym i rzecz jasna stopniowo odkrywa przed grającym kolejne wątki i tajemnice.

Uwaga: Demo zawiera film Intro, jedną pełną misję, w której dowodzimy siłami Marines, a także dwie mapy typu „skirmish” oraz tutorial.

  • data aktualizacji: 10 września 2004
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 319,2 MB