Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Deus Ex: Bunt Ludzkości - v1.2.633.0 +7 Trainer - Download

Ułatwiający rozgrywkę trainer do gry Deus Ex: Bunt Ludzkości . Należy pamiętać że ten plik nie musi działać z posiadaną przez was wersją gry.

typ plikuTrainer do gry

rozmiar pliku448,1 KB

data aktualizacji4 października 2011

pobrań4560

pobrań (7 dni)9

Pobierz plik za darmo

Ten plik jest w postaci spakowanego archiwum. Aby rozpakować plik po pobraniu do postaci w której można go użyć, wpisz hasło: trainer. Do rozpakowania polecamy użycie darmowej aplikacji 7-zip.

Deus Ex: Bunt Ludzkości trainer v1.2.633.0 +7 Trainer - Darmowe Pobieranie | GRYOnline.pl

Rozpakuj zawartość archiwum, uruchom trainer, a następnie grę. W trakcie zabawy będziesz mógł skorzystać z następujących klawiszy:

NUMPAD1 – nieśmiertelność

NUMPAD2 – nieskończona ilość amunicji

NUMPAD3 – nie trzeba przeładowywać broni

NUMPAD4 – nielimitowana energia baterii

NUMPAD5 – bieganie bez żadnych ograniczeń

NUMPAD6 – nieskończona ilość kredytów (musisz coś zakupić żeby zauważyć różnicę)

NUMPAD7 – nieskończona ilość czasu na zaliczanie mini-gier hackerskich (Jensen nie zostanie wyrzucony z systemu nawet po upływie przydzielonego limitu czasu)

Uwaga! Trainer współpracuje wyłącznie z wersją 1.2.633.0 gry!

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz