Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Clover: A Curious Tale - ENG - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Clover: A Curious Tale z gatunku Gry Przygodowe w wersji ENG na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku238,8 MB

pobrań1794

pobrań (7 dni)1

data aktualizacji27 kwietnia 2010

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Clover to zaskakująco głęboka produkcja, stanowiąca połączenie platformówki, gry logicznej oraz przygodówki. Gra przywodzi na myśl takie kultowe produkcje, jak Maniac Mansion lub też Fantastic Dizzy. Za jej wyprodukowanie odpowiedzialne jest niezależne studio Binary Tweed, założone przez niekonwencjonalnego Daniela 'Deejay' Jonesa.

Fabuła Clover: A Curious Tale osadzona została w średniowiecznej krainie Sanha, zarządzanej przez dobrego i sprawiedliwego monarchę. Opowiada ona historię nastoletniego Sama, osieroconego po śmierci wychowującej go samotnie matki. Wspólnie z bohaterem Clover: A Curious Tale wyruszamy w podróż po państwie, odkrywamy niezwykłe zależności zachodzące pomiędzy poszczególnymi mieszkańcami oraz zapoznajemy się z wydarzeniami korespondującymi ze śmiercią jego rodzicielki. W trakcie rozgrywki jesteśmy świadkami zmian zachodzących w umyśle Sama, dokonujących się w wyniku rozmów z mieszkańcami świata oraz poznawania kolejnych sekretów.

Uwaga: Demo w angielskiej wersji językowej.

  • data aktualizacji: 27 kwietnia 2010
  • kategoria gry: Przygodowe
  • rozmiar pliku: 238,8 MB

Pliki do gry Clover: A Curious Tale

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Clover: A Curious Tale - ENG demo 238,8 MB 2010.04.27 1,8K 1