Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Sherlock Holmes kontra Kuba Rozpruwacz - ENG - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Sherlock Holmes kontra Kuba Rozpruwacz z gatunku Gry Przygodowe w wersji ENG na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku868,8 MB

pobrań10823

pobrań (7 dni)0

data aktualizacji22 maja 2009

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Sherlock Holmes vs. Jack the Ripper to kolejna gra przygodowa o jednym z najbardziej znanych detektywów świata. Sherlock Holmes powraca dzięki staraniom producenta Frogwares oraz wydawcy Focus Home Interactive. Pierwsza z wymienionych firm stworzyła już kilka tytułów opowiadających o tym bohaterze (np. Adventures of Sherlock Holmes: The Mystery of the Mummy, czy Sherlock Holmes: The Awakened) oraz szereg innych przygodówek (np. Dracula: Origin, Journey to the Center of the Earth).

Kolejna historia o tym niezwykle bystrym detektywie jest wyjątkowo niebezpieczna, gdyż tym razem musi się on zmierzyć z nie lada przeciwnikiem. Jest nim oczywiście tytułowy Kuba Rozpruwacz, czyli jeden z rzekomo najgroźniejszych seryjnych morderców znanych ludzkości. Osobnik ten grasował podobno w osiemnastym wieku w okolicach Londynu i tam też przenosi nas akcja gry. Wcielając się w samego Sherlocka Holmesa musimy więc odnaleźć zabójcę, przeczesując opuszczone i pogrążone w strachu ulice Londynu.

Uwaga: Demo w angielskiej wersji językowej. Daje nam możliwość rozegrania początkowe fragmentu gry.

  • data aktualizacji: 22 maja 2009
  • kategoria gry: Przygodowe
  • rozmiar pliku: 868,8 MB

Pliki do gry Sherlock Holmes kontra Kuba Rozpruwacz

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Sherlock Holmes kontra Kuba Rozpruwacz - ENG demo 868,8 MB 2009.05.22 10,8K 0