Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Universe at War: Earth Assault - SP - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Universe at War: Earth Assault z gatunku Gry Strategiczne w wersji SP na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku1179 MB

pobrań3006

pobrań (7 dni)3

data aktualizacji16 listopada 2007

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Universe at War: Earth Assault to tytuł z gatunku strategii rozgrywanych w czasie rzeczywistym, stworzony przez studio Petroglyph, czyli ludzi odpowiedzialnych za powstanie Star Wars: Empire at War. Jest to pierwsza gra z serii Universe at War mającej ukazać się w przyszłości.

Akcja gry ma miejsce w 2012 roku, kiedy to globalny galaktyczny konflikt, w którym bierze udział niezwyciężona dotąd rasa Obcych zwanych Hierarchy oraz licznie niedobitki innych kosmicznych nacji doprowadzonych przez tę pierwszą na skraj całkowitego unicestwienia, dociera także na planetę Ziemia. Niebieska Planeta staje się dla Hierarchy kolejnym źródłem surowców, nie tylko mineralnych ale i organicznych – przybysze ci potrafią bowiem przetwarzać na swoje potrzeby niemalże wszystko. Nasza cywilizacja nie miałaby szans przeciwstawić się tej technologicznej potędze i zupełnie wyginęłaby, gdyby nie inne obce nacje. Ziemia staje się polem ogromnej bitwy, która zdecyduje o dalszych losach kosmosu i zamieszkujących go istot.

Uwaga: Demo zawiera tutorial oraz dwie pierwsze misje z kampanii Hierarchy (tryb single-player).

  • data aktualizacji: 16 listopada 2007
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 1179 MB

Pliki do gry Universe at War: Earth Assault

Nazwa

Typ

Rozmiar

Data

Pobrań

7 dni

Universe at War: Earth Assault - SP demo 1179 MB 2007.11.16 3K 3
Universe at War: Earth Assault - patch# 3 patch 64,4 MB 2008.06.09 3,2K 3