Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Empire Earth III - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Empire Earth III z gatunku Gry Strategiczne na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku1666 MB

pobrań4475

pobrań (7 dni)3

data aktualizacji1 listopada 2007

Pobierz plik za darmo

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl

Empire Earth III to kolejna część popularnej serii strategii czasu rzeczywistego. Produkcja opracowana została przez firmę Mad Doc Software, która na swoim koncie ma też jej poprzednią odsłonę. W dalszym ciągu mamy do czynienia z grą typu RTS, ale jest ona o wiele bardziej dynamiczna niż pozostałe części serii.

Rozgrywka toczy się na dwóch poziomach reprezentowanych przez oddzielne mapy: strategiczną, z widokiem całego globu ziemskiego, na której podejmujemy decyzje w sprawie całej naszej cywilizacji oraz bardziej szczegółową, przedstawiającą wycinek terenu wraz ze znajdującymi się na nim jednostkami i budynkami. To na tym widoku spędzamy większość czasu gry – stawiamy budynki, które pozwalają nam między innymi na produkcję nowych jednostek bojowych. Zajmujemy się także zbiorem surowców niezbędnych do rozwoju cywilizacji. Również na tej mapie prowadzimy walki z naszymi wrogami, najeżdżamy ich miasta, a także bronimy się przed wrażą ofensywą.

Uwaga: Wersja pokazowa pozwala zapoznać się z jednym z dostępnych trybów rozgrywki, mianowicie World Domination. Ponadto zawiera tutorial oraz 3 mapy single player dla trybu skirmish.

  • data aktualizacji: 1 listopada 2007
  • kategoria gry: Strategiczne
  • rozmiar pliku: 1666 MB