Download Dema Mody Aktualizacje Programy Tapety

Sid Meier's Civilization IV - Demo Gry - Download

Wersja demonstracyjna gry Sid Meier's Civilization IV z gatunku Gry Strategiczne na komputer lub laptop z systemem Windows. Do pobrania za darmo i legalnie. Życzymy miłego grania.

typ plikuWersja demonstracyjna gry

rozmiar pliku314,3 MB

data aktualizacji23 listopada 2005

pobrań5431

pobrań (7 dni)8

Pobierz plik za darmo

Civilization IV to kolejna odsłona kultowej serii gier strategicznych o niemal piętnastoletniej tradycji, zaprojektowana przez jednego z najlepszych designerów, jakich zrodziła matka Ziemia – Sida Meiera. W czwartej części cyklu przyszedł czas na rewolucyjne zmiany, zarówno pod względem wizualnej strony programu, jak i jego zawartości merytorycznej. Jeśli chodzi o ten pierwszy czynnik, programiści z firmy Firaxis Games zastosowali trójwymiarowy silnik Gamebryo, który napędzał również ich poprzedni produkt – Sid Meier’s Pirates! Dzięki niemu, na mapie świata pojawiło się mnóstwo animowanych obiektów, np. zwierząt, które żywo reagują na rozwój kolejnych metropolii. Oczywiście wprowadzono również możliwość operowania zawieszoną nad lądem kamerą, która pozwala zobaczyć wybrany kawałek świata, nie tylko z dowolnego kąta, ale również w dużym zbliżeniu i oddaleniu. Wszystkie cudy świata będą teraz doskonale widoczne na mapie głównej, dzięki czemu gracz nie będzie musiał przekopywać się przez listę miast, aby je odnaleźć.

Uwaga: Demo zawiera tutorial, a także pozwala na rozgrywkę przez okres 100 tur w jednym scenariuszu. Dostępne są trzy cywilizacje: rzymska, grecka i Inków.

Niedziałające pliki prosimy zgłaszać na uwagi(at)gry-online.pl