Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 27 marca 2013, 13:01

BioShock Infinite (dodatkowy tryb gry) PS3

Wstęp

BioShock: Infinite jest strzelaniną z akcją obserwowaną z perspektywy pierwszej osoby, w której wybieramy się do podniebnego miasta o nazwie Columbia. Poniższy kod dotyczy wersji na konsolę PlayStation 3, a konkretnie szybszego odblokowania sobie dostępu do bonusowego trybu 1999.

Kody do gry

BONUSOWY TRYB GRY

Dodatkowy tryb gry o nazwie 1999 Mode cechuje się mocno zawyżonym poziomem trudności rozgrywki i domyślnie odblokowywany jest on po przejściu głównego wątku fabularnego, przy czym możliwe jest wcześniejsze uzyskanie do niego dostępu. Możesz to osiągnąć zatrzymując się na ekranie tytułowym gry i wprowadzając kombinację: Góra, Góra, Dół, Dół, Lewo, Prawo, Lewo, Prawo, Kółko, X.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 27 marca 2013