Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 27 listopada 2009, 15:28

Kody do gry S.T.A.L.K.E.R.: Czyste Niebo PC

Triki do gry

Oszukiwanie bandytów

W kilku miejscach świata gry (głównie w strefie Wysypisko) możesz zostać zaczepiony przez bandytów żądających przekazania całej zawartości inwentarza. Jeśli nie chcesz walczyć z tymi przeciwnikami możesz zastosować trik polegający na upuszczeniu wszystkich posiadanych przedmiotów, zbliżeniu się do punktu kontrolnego, odbyciu rozmowy i powróceniu po swoje rzeczy. Pamiętaj jednak, że przy powtórnej wizycie w danej strefie możesz zostać ponownie zatrzymany.

Opisany wyżej trik może też Ci pomóc w zaliczeniu drugiej części głównego questu Dogoń Kła rozgrywanej już po powrocie do Wysypiska. Zanim zejdziesz do piwnicy, w której główny bohater zostałby ogłuszony i ograbiony, wyrzuć wszystkie przedmioty i pozostaw je gdzieś w okolicy drzwi. Już po odzyskaniu przytomności powróć na górę i ponownie zabierz swoje rzeczy.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 27 listopada 2009