Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 11 grudnia 2002, 00:00

Kody do gry The Getaway PS2

Kody do gry

Odblokowanie trybu Free Roam i dodatkowych bonusów

W trakcie wyświetlania intra do gry (jeszcze przed załadowaniem właściwego menu) wciskaj następujące klawisze: Trójkąt, Trójkąt, Trójkąt, Lewo, Kwadrat, Trójkąt, Trójkąt, Trójkąt, Lewo, Kółko.

Nielimitowana amunicja (nie trzeba też przeładowywać broni)

W trakcie wyświetlania intra do gry (jeszcze przed załadowaniem właściwego menu) wciskaj następujące klawisze: Góra, Dół, Lewo, Prawo, Trójkąt, Góra, Dół, Lewo, Prawo, Kwadrat.

Podwójny pasek zdrowia

W trakcie wyświetlania intra do gry (jeszcze przed załadowaniem właściwego menu) wciskaj następujące klawisze: Góra, Góra, Lewo, Lewo, Prawo, Prawo, Kółko, Kółko, Dół.

Broń do opancerzonego pojazdu

W trakcie wyświetlania intra do gry (jeszcze przed załadowaniem właściwego menu) wciskaj następujące klawisze: Góra, Dół, Lewo, Prawo, Kwadrat, Trójkąt, Kółko. W czasie gry wykorzystuj przycisk L3 żeby prowadzić ostrzał.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 11 grudnia 2002