Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 2 czerwca 2022, 16:35

Kody do gry Elden Ring (miejsce do farmienia) PC, PS5, XSX, PS4, XONE

Wstęp

Elden Ring jest opracowanym przez studio FromSoftware RPG-iem akcji, należącym do podgatunku soulslike. W ramach zabawy przenosimy się do świata fantasy wykreowanego pzy współpracy z Georgem R. R. Martinem (autor cyklu Pieśń Lodu i Ognia). Wcielamy się w tzw. Zmatowionego, który przemierza sześć królestw, by zmierzyć się z władającymi nimi półbogami. Chce on odebrać posiadane przez nich tytułowego Eldeńskiego Kręgu. Zabawa w produkcji polega na eksploracji otwartego świata, pokonywaniu kolejnych przeciwników, w ty śmiertelnie niebezpiecznych bossów, oraz rozwijania zdolności naszego awatara.

Triki do gry

Zbieranie Run

Dobrym miejscem do zbierania Run jest jeden z dziecińców Zamku Burzowego Całunu. Przenieś się do miejsca łaski określonego jako Komnata przy windzie, a następnie rozpocznij czyszczenie pobliskiego placu. Przeciwnicy się tam znajdujący nie są zbyt trudni (a dodatkowo część będzie cię ignorowała, stojąc przy miotaczach ognia), a gwarantują ponad 100 Run. Musicie jedynie uważać na siedzącego przy schodach w pobliżu miejsca łaski olbrzyma z psem, gdyż jest on bardziej wymagającym przeciwnikiem.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 2 czerwca 2022