Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 2 kwietnia 2022, 13:25

Kody do gry Elden Ring (ukryte zakończenie) PC, PS5, XSX, PS4, XONE

Wstęp

Elden Ring jest opracowanym przez studio FromSoftware RPG-iem akcji, należącym do podgatunku soulslike. W ramach zabawy przenosimy się do świata fantasy wykreowanego pzy współpracy z Georgem R. R. Martinem (autor cyklu Pieśń Lodu i Ognia). Wcielamy się w tzw. Zmatowionego, który przemierza sześć królestw, by zmierzyć się z władającymi nimi półbogami. Chce on odebrać posiadane przez nich tytułowego Eldeńskiego Kręgu. Zabawa w produkcji polega na eksploracji otwartego świata, pokonywaniu kolejnych przeciwników, w ty śmiertelnie niebezpiecznych bossów, oraz rozwijania zdolności naszego awatara.

Triki do gry

Ukryte zakończenie

Udaj się do kanałów pod Leyndell i dojdź do walki z Mohgem. Pokonaj go. Następnie zdejmij cały swój pancerz. Za ołtarzem w pomieszczeniu, gdzie toczył się pojedynek, powinno otworzyć się tajemne przejście. Przejdź przez nie, a następnie zejdź na sam dół szybu (zbierz wszystkie przedmioty porozrzucane na poszczególnych półkach). Tam powinno znajdować się Miejsce Łaski i tajemnicze drzwi. Wejdź przez nie, również bez żadnego pancerza. Powinien odpalić się filmik, po którym nasza postać zostanie częściowo okaleczona i będzie posiadała świecące oczy. Kontynuuj zabawę aż do dotarcia do finałowego bossa. Sekretne zakończenie zostanie odblokowane.

Uwaga! Po przekroczeniu drzwi do tejemnego pomieszczenia nie będzie odwrotu. Jedynym możliwym zakończeniem pozostanie do sekretne.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 2 kwietnia 2022