Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 12 kwietnia 2018, 09:33

Kody do gry Watch Dogs (triki) PC, PS4, XONE

Wstęp

Watch Dogs to gra akcji osadzona w otwartym świecie, za produkcję której odpowiada firma Ubisoft. Podczas zabawy śledzimy losy hakera Aidena Pearce’a, który chce dorwać morderców swojej siostrzenicy.

Triki do gry

Dodatkowe bronie

  • Biometryczny karabin – ukończ misję Signature Shot dostępną w ramach DLC.
  • Tommy Gun – znajdź wszystkie kody QR.

Oszukiwanie w kartach

W dzielnicy The Loop dostępna jest gra w pokera (High Stakes Poker). Można w niej łatwo zdobyć dużo pieniędzy. Po dołączeniu do rozgrywki przejmij kamerę znajdującą się na górze. Możesz z niej patrzeć na pozostałych graczy i odczytywać ich poziom stresu. Jeżeli jest on wysoki, to znaczy, ze gracz blefuje i ma słabe karty. Ponadto w niektórych przypadkach możesz po zbliżeniu zobaczyć karty posiadane przez przeciwników.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 12 kwietnia 2018