Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Sid Meier's Civilization II - poradnik do gry

Sid Meier's Civilization II - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Sid Meier's Civilization II - poradnik do gry

Cywilizacja 2, jak każda część serii, jest grą niezwykle rozległą i opanowanie wszystkich jej tajników zajmuje naprawdę ogromną ilość czasu. Jednak dzięki temu poradnikowi, który powstał na podstawie moich wieloletnich doświadczeń w budowaniu wirtualnych imperiów, wygrana nie powinna już stanowić dla nikogo większego problemu.

Nie znaczy to oczywiście, że przedstawiona przeze mnie taktyka będzie "tą jedyną". Cywilizacja jest strategią naprawdę niesamowitą i gorąco zachęcam do samodzielnego grania, oraz wypróbowywania własnych strategii. Jak nie będzie skuteczna, to trudno - trzeba nie zniechęcać się i próbować dalej ;-).

Poradnik podzieliłem na podrozdziały, które niekoniecznie należy czytać w odpowiednim porządku - Sid Meiers Civilization II - poradnik do gry

Poradnik podzieliłem na podrozdziały, które niekoniecznie należy czytać w odpowiednim porządku. Po prostu gdy kogoś interesuje jedynie konkretne zagadnienie (na przykład cuda świata), to tylko część o tym traktująca ma dla niego wartość.

Jeszcze słowem wstępu moja rada dla osób dopiero zaczynających swoja przygodę z serią Sida Meiera: nie zaczynajcie od najprostszego poziomu trudności. Ułatwienia, które maja pomóc graczowi skutecznie niszczą radość z rozgrywki, a "doświadczenie" nabyte w ten sposób na niewiele się zda, gdy przyjdzie w końcu zmierzyć się z prawdziwym wyzwaniem.

W razie jakichkolwiek wątpliwości - czytajcie cywilopedię! To skarbnica wiedzy o grze, a kopiowanie licznych współczynników, które się tam znajdują, uznaję za stratę cennego miejsca. W końcu każdy może przecież sam sprawdzić ile ataku ma jakaś interesująca go jednostka. Oczywiście informacje w moim mniemaniu najważniejsze będę przytaczał, aby stanowiły pomoc w zrozumieniu realiów gry.

Pragnę zaznaczyć, że niniejszy poradnik tyczy się standardowej rozgrywki w Cywilizację. Dostępne w rozszerzeniu Próba Czasu mody, omówię jedynie krótko w podrozdziale.

Po tych krótkich, ale niewątpliwie niezbędnych wyjaśnieniach nie pozostaje mi nic innego jak zaprosić do lektury poradnika.

Kuba "Cutter" Kowalski

Informacje o Sid Meier's Civilization II - poradnik do gry

Autor : Kuba Cutter Kowalski

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 16, ilustracje: 55 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Sid Meier's Civilization II - poradnik do gry