Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Thaumaturge - poradnik do gry

The Thaumaturge - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Thaumaturge: Jak znaleźć i pokonać bossa Morana? The Thaumaturge poradnik, solucja

Salutor Morana to opcjonalny boss z gry The Thaumaturge powiązany z seryjnym mordercą Rybakiem z dzielnicy Powiśle. Nasz poradnik wyjaśnia jak doprowadzić do konfrontacji z osobą ze Skazą, jakie unikalne ataki posiada Morana i jak ujarzmić tego dodatkowego Salutora.

Ostatnia aktualizacja: 4 marca 2024

Jedna z ważniejszych opcjonalnych walk z bossami z gry The Thaumaturge to starcie z Salutorem Morana z pobocznego questu Konie na niebie z poszukiwań seryjnego mordercy w dzielnicy Powiśle. Opis przejścia z naszego poradnika wyjaśnia jak sprowokować Moranę do walki, jak reagować na negatywne stany nakładane przez bossa oraz jak ujarzmić Salutora ze wsparciem ze strony Rasputina.

Gdzie jest Morana?

Morana to jeden z tych Salutorów, których nie możecie przyłączyć w ramach głównej fabuły - The Thaumaturge: Jak znaleźć i pokonać bossa Morana? - The Thaumaturge - poradnik do gry

Morana to jeden z tych Salutorów, których nie możecie przyłączyć w ramach głównej fabuły. Musicie zająć się opcjonalną linią fabularną dotyczącą seryjnego mordercy Rybaka grasującego na Powiślu. Do ukończenia są questy:

  1. Sztuka umierania - Morana ukaże się Wiktorowi na samym początku tej misji (obrazek).
  2. Konie na niebie - Wiktor musi uwolnić z więzienia Kajetana (osobę ze Skazą), by możliwe było sprowokowanie Morany do pojawienia się.

Obie wymienione misje to questy o ograniczonym czasie dostępności. Zignorowanie ich i zajęcie się jedynie główną fabułą może sprawić, że stracicie szansę na zrekrutowanie Salutora Morana. Polecamy zająć się tym wątkiem już w akcie 1 i później kontynuować postępy gdy tylko gra na to pozwoli.

Zostało jeszcze 66% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie