Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Thaumaturge - poradnik do gry

The Thaumaturge - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Thaumaturge: Krawieckie rozterki The Thaumaturge poradnik, solucja

Krawieckie rozterki to poboczny quest z dzielnicy Śródmieście Północne z gry The Thaumaturge. Nasza solucja opisuje zasady szukania krawieckich inspiracji – dowiecie się jak śledzić zbieranie śladów i jak odblokowywać nowe stroje dla Wiktora.

Ostatnia aktualizacja: 14 lutego 2024

W trakcie wizyty u krawca w lokacji Pracownia Krawiecka w grze The Thaumaturge możecie odblokować poboczne zadanie Krawieckie rozterki. Opis przejścia z naszego poradnika wyjaśnia kiedy można odblokować opcjonalny quest, jak pomagać krawcowi przy krawieckich inspiracjach, jak śledzić postępy z poszukiwań oraz jak zakładać nowe stroje zaprojektowane przez krawca.

Odblokowanie pobocznego zadania

1 - The Thaumaturge: Krawieckie rozterki - The Thaumaturge - poradnik do gry
  1. Okazja do rozpoczęcia tego opcjonalnego questu pojawia się w akcie 1, w trakcie zaliczania głównego zadania Gadzi jubel.
  2. Wiktor odwiedzi Pracownię Krawiecką w dzielnicy Śródmieście Północne, by zamówić od krawca strój wieczorowy.
  3. Zajmijcie się dokładnym przeszukaniem wnętrza budynku. Używając percepcji znajdziecie spostrzeżenia Filiżanki, Ponaglająca nota, Pokreślone wzory i Krawiecki manekin. Odblokujecie wniosek Krawieckie potyczki.
2 - The Thaumaturge: Krawieckie rozterki - The Thaumaturge - poradnik do gry
  1. Porozmawiajcie jeszcze raz z krawcem i poruszcie temat braku inspiracji dla nowych strojów. Wiktor zaoferuje pomoc.

Odszukanie krawieckich inspiracji

3 - The Thaumaturge: Krawieckie rozterki - The Thaumaturge - poradnik do gry
  1. Od tej pory możecie odnajdywać w świecie gry spostrzeżenia powiązane z krawcem - skanujcie wszystkie nowo odwiedzane lokacje z użyciem percepcji i badajcie wszystkie odkrywane ślady.
  2. Spostrzeżenia powiązane z krawcem będą umieszczane w zakładce Wnioski, w sekcji Krawieckie rozterki (przykładowe pozycje pokazuje obrazek).
4 - The Thaumaturge: Krawieckie rozterki - The Thaumaturge - poradnik do gry
  1. Nie musicie zebrać od razu wszystkich spostrzeżeń. Możecie powracać do krawca z nowymi inspiracjami i dzielić się nimi automatycznie w trakcie rozmowy.
  2. Gra w lewym dolnym rogu ekranu wyświetli informacje o nowych strojach, które krawiec zaprojektował w oparciu o przekazane inspiracje.
Temat nowych strojów Wiktora szerzej opisaliśmy na stronie FAQ Jak zmienić wygląd bohatera - The Thaumaturge: Krawieckie rozterki - The Thaumaturge - poradnik do gry
  1. W pracowni krawieckiej (oraz także w Kamienicy Szulskich) znajdziecie garderobę, w której umieszczane są wszystkie odblokowane stroje. Możecie je za darmo podmieniać, by zmieniać ubiór Wiktora.
  2. Zmiany są całkowicie kosmetyczne i nie rozwiniecie dzięki nowym strojom statystyk bohatera.

Temat nowych strojów Wiktora szerzej opisaliśmy na stronie FAQ Jak zmienić wygląd bohatera?.