Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Thaumaturge - poradnik do gry

The Thaumaturge - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Thaumaturge: Oswojenie ciemności The Thaumaturge poradnik, solucja

Oswojenie ciemności to główny quest z odwiedzenia Rasputina w Warszawie w grze The Thaumaturge. Solucja informuje jak rozpocząć zadanie, gdzie jest mieszkanie w dzielnicy Powązki oraz kiedy quest może ponownie pojawić się w dzienniku Wiktora.

Ostatnia aktualizacja: 13 lutego 2024

Jednym z głównych zadań w ramach aktu 1 kampanii z gry The Thaumaturge jest misja Oswojenie ciemności. Opis przejścia z tej strony poradnika wyjaśnia jak odblokować główny quest, gdzie znaleźć Rasputina w kamienicy w dzielnicy Powązki, a także w jakich sytuacjach ponownie potrzebna będzie jego pomoc.

Pierwsze odblokowanie questu

1 - The Thaumaturge: Oswojenie ciemności - The Thaumaturge - poradnik do gry
  1. Zadanie to możecie odblokować w trakcie zaliczania głównego questu Co po nas zostanie.
  2. W Kamienicy Szulskich w Śródmieściu Północnym zejdźcie na parter. Zadzwoni telefon obok schodów. Do Wiktora zadzwoni Rasputin i zaprosi go w odwiedziny do domu, w którym zatrzymał się na czas pobytu w Warszawie.

Odwiedzenie Rasputina na ulicy Powązkowskiej 7

2 - The Thaumaturge: Oswojenie ciemności - The Thaumaturge - poradnik do gry
3 - The Thaumaturge: Oswojenie ciemności - The Thaumaturge - poradnik do gry
  1. Wyjdźcie z domu Szulskich i użyjcie dorożki lub tramwaju, by powrócić do dzielnicy Powązki. Poszukiwana kamienica znajduje się we wschodniej części mapy.
  2. Wiktora przywita pokojówka rodziny Nadarzyńskich. Wybierzcie dowolną opcję dialogową - zostaniecie wpuszczeni do środka (także w godzinach nocnych).
4 - The Thaumaturge: Oswojenie ciemności - The Thaumaturge - poradnik do gry
  1. Po znalezieniu się wewnątrz kamienicy możecie opcjonalnie rozejrzeć się za nowymi znajdźkami i spostrzeżeniami. Śladami są Mieszkanie, Zaproszenia, Lekarstwa, Butelka drogich perfum i Ozdobny wachlarz. Odblokujecie wniosek Państwo Nadarzyńscy.
  2. Porozmawiajcie z Rasputinem ze wschodniego pomieszczenia. Przedstawi Wam Anielę Nadarzyńską. Możecie wyczerpać wszystkie tematy rozmowy lub ją przedwcześnie zakończyć.

Powtórne rozgrywanie questu w dalszej części gry

5 - The Thaumaturge: Oswojenie ciemności - The Thaumaturge - poradnik do gry
  1. Ten sam quest może ponownie pojawiać się w dzienniku. Stanie się tak za każdym razem gdy w ramach któregoś z dalszych zadań pokonacie nowego bossa-Salutora.
  2. Rasputin może pomagać Wiktorowi w ujarzmieniu nowego Salutora. Musicie powrócić do mieszkania i obejrzeć scenę hipnozy z udziałem Rasputina powiązaną z daną nową kreaturą. Wykonanie tych kroków odblokuje opcję dowodzenia Salutorem w kolejnych walkach, a także kupowanie kolejnych umiejętności w menu Thaumaturgia.