Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Thaumaturge - poradnik do gry

The Thaumaturge - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Thaumaturge: Wersje na konsole PS5 i Xbox Series X/S The Thaumaturge poradnik, solucja

Czy The Thaumaturge to gra wyłącznie na PC? W naszym poradniku odpowiadamy czy będą mogli zagrać w nią posiadacze konsol PlayStation 5, Xbox Series X i Xbox Series S.

Ostatnia aktualizacja: 13 lutego 2024

The Thaumaturge to produkcja, której rozgrywka idealnie pasuje do grania na komputerze, ale może ona też zainteresować posiadaczy konsol. Na tej stronie poradnika znajdziecie wyjaśnienie czy gra ukaże się również na konsole, tzn. PS4, PS5, Switch, XSS i XSX.

Premiera na PC

1 - The Thaumaturge: Wersje na konsole PS5 i Xbox Series X/S - The Thaumaturge - poradnik do gry
  1. The Thaumaturge to tytuł, którego światową premierę - 4 marca 2024 roku - zaplanowano wyłącznie na PC. Nie mogą w nią od razu zagrać posiadacze konsol.

Wydania na konsole PS5 i Xbox Series S/X

  1. Autorzy gry mają w planach edycje na konsole. Planowane jest konkretnie przygotowanie wersji na PlayStation 5, Xbox Series S oraz Xbox Series X. Nie ma z kolei planów konwersji na PS4, Xbox One czy Nintendo Switch. Powodem takiej decyzji są prawdopodobnie duże wymagania sprzętowe gry. The Thaumaturge działa na silniku Unreal Engine 5 i wersja na PC wymaga niezłego sprzętu, by można było w nią komfortowo zagrać.
  2. W momencie przygotowywania niniejszego poradnika data premiery edycji na konsole nie została sprecyzowana. Początkowo planowana była ona na początek 2024 roku, ale sama wersja na PC została opóźniona i wydana dopiero w marcu '24. Edycje konsolowe powinny ukazać się również w 2024 roku.
  3. Warto odnotować, że wcześniejsza gra od studia Fool's Theory - Seven: The Days Long Gone - została wydana na podobnym schemacie. Produkcja ta początkowo zadebiutowała wyłącznie na komputerach osobistych i dopiero w późniejszym terminie stworzono jej konwersję na PS4. W przypadku The Thaumaturge tytuł nie ominie też na szczęście graczy z ekosystemu Xbox.