Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Death Stranding - poradnik do gry

Death Stranding - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Ile czasu zajmuje przejście gry Death Stranding? Death Stranding poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Death Stranding odpowiadamy na pytanie ile czasu zajmuje przejście gry. Przygotowaliśmy kilka różnych wartości w zależności od tego czy zamierzasz skupić się jedynie na głównej fabule, czy pragniesz także zainteresować się dodatkowymi aktywnościami i powalczyć o platynowe trofeum.

1 - Ile czasu zajmuje przejście gry Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry
  1. Death Stranding jest stosunkowo długą grą. Ukończenie głównego wątku fabularnego powinno ci zająć 40-60 godzin. W naszym przypadku ukończenie gry po raz pierwszy zajęło nam 45 godzin.
  2. Na szacowany czas rozgrywki wpływ ma mnóstwo dodatkowych czynników. Najważniejszym z nich jest kwestia eksploracji. Możesz znacząco usprawnić swoje postępy w grze jeśli będziesz korzystał z pojazdów oraz prowadził zmagania w trybie online, w którym wiele przydatnych obiektów i konstrukcji jest udostępnianych przez innych graczy.
  3. Bardzo duży wpływ na czas rozgrywki mają oczywiście opcjonalne aktywności. Do najważniejszych nieobowiązkowych aktywności gry można zaliczyć przystępowanie do pobocznych misji, stawianie własnych konstruckji, rozbudowywanie sieci asfaltowych dróg, rozglądanie się za znajdźkami (kartami pamięci) oraz dostarczanie odnalezionych ładunków porzuconych przez innych graczy.
  4. Death Stranding oferuje cztery podstawowe poziomy trudności, które również mogą mieć wpływ na całkowity czas rozgrywki. Gra nie zawiera ekstremalnych, wyjątkowo surwiwalowych poziomów trudności. Możesz natomiast pójść w drugą stronę i wybrać niski lub bardzo niski poziom trudności. Pozwalają one znacznie szybciej radzić sobie z wynurzonymi, MUŁ-ami oraz bossami, a także zmniejszają ryzyko śmierci czy zawalenia misji.