Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Death Stranding - poradnik do gry

Death Stranding - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czy Death Stranding ma dużą mapę świata? Death Stranding poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Death Stranding informujemy czy gra posiada rozległą mapę świata. Gra oferuje częściowo otwarty świat, który jest stopniowo odkrywany w miarę awansowania w głównej fabule.

Tak, mapa świata w Death Stranding jest stosunkowo duża - Czy Death Stranding ma dużą mapę świata? - Death Stranding - poradnik do gry

Tak, mapa świata w Death Stranding jest stosunkowo duża. Nie jest ona tak rozległa jak w pełnoprawnych grach z otwartymi światami, aczkolwiek zbadanie jej wszystkich zakamarków może zająć sporo czasu. Na taki stan rzeczy niewątpliwie duży wpływ ma to, że eksploracja w Death Stranding przebywa przez większość czasu dosyć powolnie. Główny bohater niejednokrotnie musi podróżować pieszo i dbać po drodze o to żeby nie zniszczyć przenoszonych ładunków. Nawet jeśli skorzystasz z pojazdów ukształtowanie terenu bardzo często uniemożliwia podróżowania z wysoką prędkością.

Przygodę rozpoczyna się we wschodnim regionie mapy świata. Jest on stosunkowo niewielki, ale pozwala dzięki temu zapoznać się z grą i z podstawami eksploracji.

Właściwa rozgrywka toczy się w centralnym regionie mapy świata - Czy Death Stranding ma dużą mapę świata? - Death Stranding - poradnik do gry

Właściwa rozgrywka toczy się w centralnym regionie mapy świata. Główny bohater może badać zarówno tereny nizinne, jak i udać się wysoko w góry do terenów, które pokryte są śniegiem i utrudniają przez to sprawną eksplorację.

Jeden z rozdziałów rozgrywa się także w zachodnim regionie mapy świata, ale jest on niewielki i zakłada niemal wyłącznie przeprawę przez zrujnowane miasto.

Przypominamy raz jeszcze, że Death Stranding nie jest grą mającą w pełni otwarty świat. Do niektórych lokacji nie będziesz mógł w ogóle wkroczyć (dostępu może bronić np. bariera energetyczna) lub stanie się to możliwo dopiero po awansowaniu w fabule. Na brak swobody nie można jednak narzekać i odkrywanie świata gry sprawia dużo przyjemności.