Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Death Stranding - poradnik do gry

Death Stranding - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Dlaczego Sam z Death Stranding unika fizycznego kontaktu z innymi ludźmi? Death Stranding poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Death Stranding zawiera wyjaśnienie dość nietypowego problemu, który niekoniecznie powiązany jest z właściwą rozgrywką - dlaczego główny bohater unika dotykania innych ludzi?

Omawiany na tej stronie problem możesz już zaobserwować w pierwszych minutach gry kiedy to główny bohater odmówi podania dłoni Fragile w trakcie pierwszego spotkania w jaskini - Dlaczego Sam z Death Stranding unika fizycznego kontaktu z innymi ludźmi? - Death Stranding - poradnik do gry

Omawiany na tej stronie "problem" możesz już zaobserwować w pierwszych minutach gry kiedy to główny bohater odmówi podania dłoni Fragile w trakcie pierwszego spotkania w jaskini. Świadkiem podobnych scen będziesz także przez całą kampanię i napotykane postacie niezależne na różne sposoby będą komentowały tę sytuację i reagowały na nią.

Powód niechęci głównego bohatera do dotykania innych ludzi jest prosty - Sam cierpi na chorobę zwaną hafefobią (ang. Aphenphosmphobia). Jedną z cech tej choroby jest lęk przed dotykiem innego człowieka. "Działa to" w obie strony, tzn. Sam unika dotyku innych osób, a także z własnej inicjatywy nie inicjuje fizycznego kontaktu.

Choroba głównego bohatera utrudnia mu nawiązywanie relacji z NPC-ami, aczkolwiek nie paraliżuje całkowicie jego życia - Dlaczego Sam z Death Stranding unika fizycznego kontaktu z innymi ludźmi? - Death Stranding - poradnik do gry

Choroba głównego bohatera utrudnia mu nawiązywanie relacji z NPC-ami, aczkolwiek nie paraliżuje całkowicie jego życia. W najważniejszych momentach fabuły, np. wtedy gdy życie innych osób znajdzie się w nibezpieczeństwie, zgodzi się on w ramach wyjątku na fizyczny kontakt z inną osobą. Na liście "wyjątków" znajdą się między innymi Fragile, Amelie (siostra bohatera) oraz Łącznikowe Dziecko.