Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Death Stranding - poradnik do gry

Death Stranding - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak i po co rozbudowywać sieć dróg w Death Stranding? Death Stranding poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Death Stranding wyjaśnia jakie znaczenie ma rozbudowywanie sieci asfaltowych dróg. Podpowiadamy również w jaki sposób można budować nowe drogi i jakie wymagania wiążą się z tym procesem.

Momentu odblokowania opcji stawiania asfaltowych dróg nie możesz przegapić, gdyż jest to częścią misji fabularnych - Jak i po co rozbudowywać sieć dróg w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Momentu odblokowania opcji stawiania asfaltowych dróg nie możesz przegapić, gdyż jest to częścią misji fabularnych. Zbudowanie pierwszej drogi jest mianowicie motywem przewodnim zlecenia numer 25 (Road Reconstruction). Sam w ramach tej misji musi zabrać ze sobą materiały i dotrzeć z nimi do terminalu w miejscu gdzie zaplanowano wybudowanie asfaltowej drogi.

Po znalezieniu się we wsakzanym miejscu trzeba wejść w interakcję z terminalem i przekazać surowce - Jak i po co rozbudowywać sieć dróg w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Po znalezieniu się we wsakzanym miejscu trzeba wejść w interakcję z terminalem i przekazać surowce. Załączy się krótki filmik z budowania fragmentu drogi.

Począwszy od tego momentu możesz dostarczać kolejne materiały do terminali budowy dróg po to żeby rozbudować ich sieć. Polecamy zająć się tym już na dość wczesnym stadium gry, gdyż w dalszej części głównej kampanii oraz już po jej ukończeniu powraca się do znanych regionów.

Stawianie nowych dróg ma dwa główne zastosowania - Jak i po co rozbudowywać sieć dróg w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Stawianie nowych dróg ma dwa główne zastosowania:

  1. Łatwiejsze podróżowanie pojazdami - Sam dzięki korzystaniu z asfaltowych dróg może o wiele szybciej docierać do lokacji docelowych. Nie musisz po drodze martwić się o omijanie skał, rzek i innych przeszkód. Co więcej, nie musisz obawiać się konfrontacji z wynurzonymi ani z MUŁ-ami.
  2. Skuteczniejsze wykonywanie zleceń przez boty - Maszyny wysyłane na potrzeby zaliczania zleceń standardowych bardzo słabo radzą sobie w terenie. Dotarcie do celu podróży zajmuje im dużo czasu i uszkadzają po drodze ładunek, przez co za zlecenia otrzymuje się niższe noty. Konstruowanie dróg ułatwia podróżowanie botom i zwiększa szanse otrzymania wyższych ocen za wykonane zlecenia.