Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Death Stranding - poradnik do gry

Death Stranding - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zdobyć zbroję w Death Stranding? Death Stranding poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Death Stranding odpowiada na pytanie czy i jak można wyposażyć głównego bohatera w zbroję po to żeby zwiększyć jego możliwości obronne i ułatwić rozgrywanie walk z przeciwnikami.

W Death Stranding nie można założyć pełnego pancerza, a jedynie fragmenty zbroi (Armour Plate) - Jak zdobyć zbroję w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

W Death Stranding nie można założyć pełnego pancerza, a jedynie fragmenty zbroi (Armour Plate). Warto też zaznaczyć, że fragmenty pancerza funkcjonują niezależnie od egzoszkieletów, które opisaliśmy na osobnej stronie Jak zdobyć egzoszkielet?.

Gra odblokowuje dostęp do elementów pancerza po ukończeniu zlecenia numer 41 (Building Materials Delivery: Waystation North of Mountain Knot City). Fragmenty zbroi można przyczepiać do ramion (2 sloty) oraz do bioder (kolejne 2 sloty). W sumie możesz mieć zainstalowane cztery tego typu obiekty. Wykluczają one oczywiście możliwość przyczepienia do tych samych miejsc np. jakichś małych przenoszonych ładunków. Pancerz chroni przed atakami z użyciem broni palnej, a więc przyda się między innymi w rozdziałach 4, 7 i 11, w których odwiedza się różne pola bitwy.

Sama możesz także wyposażyć w inne elementy ubioru o charakterze użytkowym - Jak zdobyć zbroję w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Sama możesz także wyposażyć w inne elementy ubioru o charakterze użytkowym. Będziesz po kolei uzyskiwał do nich dostęp w miarę przechodzenia głównej kampanii. Są to:

  1. Egzoszkielety (Exoskeletons) - Dokładniej opisaliśmy je na osobnej stronie.
  2. Buty Bridges (Bridges Boots) - Najlepszymi butami będą te trzeciego poziomu. Zawsze je wymieniaj po odblokowaniu ich lepszej wersji.
  3. Rękawice mocy (Power Gloves) - Poprawiają one siłę uchwytu, pozwalają szybciej wspinać się po drabinach i linach, zwiększają odległość rzutu oraz ułatwiają odzyskanie równowagi podczas ześzligiwania się. Zużywają przy tym baterię, ale mimo wszystko warto zawsze mieć je na wyposażeniu.
  4. Ocieplacz (Thermal Pad) - Pomaga on w utrzymaniu odpowiedniej temperatury ciała - spadek temperatury może szybciej wyczerpywać pasek kondycji. Warto podróżować z nim wysoko w górach gdzie pada śnieg.
  5. Maska tlenowa (Oxygen Mask) - Pozwala ona na unikanie trujących gazów występujących w niektórych lokacjach. Szybko zużywa ona baterię, tak więc zakładaj ją tylko jeśli zachodzi taka potrzeba.