Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Death Stranding - poradnik do gry

Death Stranding - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czy w grze jest tradycyjna broń palna w Death Stranding? Death Stranding poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Death Stranding odpowiadamy na pytanie czy w trakcie gry można korzystać z "klasycznych" odmian broni palnej, tzn. z różnego rodzaju pistoletów, karabinów, strzelb czy wyrzutni.

Tak, standardowa broń palna pojawia się w grze, przy czym musisz być cierpliwy, gdyż pierwsze pukawki odblokowane zostaną dopiero przed rozpoczęciem czwartego rozdziału gry (Unger) - Czy w grze jest tradycyjna broń palna w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Tak, standardowa broń palna pojawia się w grze, przy czym musisz być cierpliwy, gdyż pierwsze pukawki odblokowane zostaną dopiero przed rozpoczęciem czwartego rozdziału gry (Unger). Kolejne modele broni będziesz pozyskiwał w miarę zaliczania misji fabularnych. W Death Stranding można korzystać z:

  1. Pistoletów
  2. Karabinów automatycznych
  3. Strzelb
  4. Granatników
  5. Wyrzutni czterorakietowych

Nowe modele broni możesz wytwarzać w oparciu o crafting, otrzymywać na potrzeby zaliczania misji lub odnajdywać w świecie gry.

Większość broni w grze pojawia się w dwóch odmianach - Czy w grze jest tradycyjna broń palna w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Większość broni w grze pojawia się w dwóch odmianach. Podział może przede wszystkim dotyczyć sposobu wystrzeliwania pocisków - w grze są przykładowo dostępne "zwykły" model granatnika oraz granatnik ze zdalną detonacją.

Ważniejszym podziałem jest ten na broń śmiercionośną (Lethal) i nieśmiercionośną (Non-Lethal). W większości sytuacji będziesz chciał korzystać z broni nieśmiercionośnej żeby "jedynie" ogłuszać pokonanych przeciwników. Dla przypomnienia śmierć kogoś w świecie gry jest wysoce niepożądanym zjawiskiem. Jeżeli kogoś zabijesz otrzymasz ostrzeżenie, że zabita osoba przemieni się z czasem w wynurzonego. Pojawi się też polecenie zabrania jej zwłok do krematorium (można je zignorować).

Inną istotną cechą broni w grze jest to, że możesz zmieniać typ stosowanej amunicji - po podświetleniu broni w rozwijanym menu dokonuje się tego wciskając Trójkąt - Czy w grze jest tradycyjna broń palna w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Inną istotną cechą broni w grze jest to, że możesz zmieniać typ stosowanej amunicji - po podświetleniu broni w rozwijanym menu dokonuje się tego wciskając Trójkąt.

Główny podział to amunicja przeciwko wynurzonym (uwaga - zużywa ona krew Sama!) oraz amunicja do walk z żywymi przeciwnikami. Najlepiej przed każdą konfrontacją upewnić się, że dana broń ma ustawiony właściwy typ amunicji.