Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Death Stranding - poradnik do gry

Death Stranding - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Co to są dostawy premium w Death Stranding? Death Stranding poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Death Stranding wyjaśniamy czym są tzw. dostawy premium (Premium Deliveries), czyli jedna z odmian zleceń w grze. Zamieściliśmy też informacje jakie korzyści wynikają z zajmowania się tego typu misjami.

Dostawy premium są specjalną odmianą zleceń standardowych (Standard Orders) - Co to są dostawy premium w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Dostawy premium są specjalną odmianą zleceń standardowych (Standard Orders). Każde zlecenie standardowe możesz rozegrać na "zwykłych" zasadach lub zdecydować się właśnie na dostawę premium, czyli na swego rodzaju wyższy poziom trudności zlecenia.

Po tym jak wybierzesz jakieś standardowe zlecenie z listy przejdziesz do okna ze szczegółami na jego temat. To właśnie w tym miejscu dokonuje się wyboru założeń misji - zainteresuj się zaznaczonymi na powyższym obrazku przyciskami z lewego dolnego narożnika ekranu.

  1. Wciśnięcie przycisku Wybierz (Select) pozwoli ci rozegrać misję na standardowych zasadach.
  2. Wciśnięcie przycisku Wybierz dostawę premium (Select Premium Delivery) pozwoli ci rozegrać misję na wyższym poziomie trudności.
1 - Co to są dostawy premium w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry
Dostawy premium stawiają zawsze większe wyzwania i przykładowe różnice pomiędzy normalnym poziomem trudności i poziomem trudności dostawy premium prezentują powyższe obrazki - Co to są dostawy premium w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Dostawy premium stawiają zawsze większe wyzwania i przykładowe różnice pomiędzy normalnym poziomem trudności i poziomem trudności dostawy premium prezentują powyższe obrazki. W naszym przykładzie standardowe wymagania zadania to zmieszczenie się w limicie 45 minut i dostarczenie co najmniej 1 ładunku. Wymagania dla dostawy premium to już tylko 25 minut na ukończenie misji i konieczność dostarczenia co najmniej 2 ładunków.

Różnice mogą oczywiście obejmować inne dziedziny i dotyczyć np. konieczności zebrania z okolicy większej liczby materiałów czy dostarczenia ładunków w lepszym stanie. Po rozpoczęciu każdej dostawy premium najlepiej wykonać manualny zapis stanu gry, bo o wiele łatwiej można je zawalić lub uzyskać w nich niższą notę.

Każda dostawa premium kończy się wyświetleniem tych samych ekranów podsumowania - Co to są dostawy premium w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Każda dostawa premium kończy się wyświetleniem tych samych ekranów podsumowania. Zlecenia premium nagradzane są większą liczbą lajków. Jeśli walczysz o platynowe trofeum, to musisz podjąć dodatkowe starania w związku z dostawami premium:

  1. Ukończyć 20 dostaw premium w każdej z 4 głównych kategorii. Oznacza to konieczność wykonania co najmniej 80 dostaw.
  2. Zdobyć dla każdej z 80 dostaw rangę "Legend of Legends". To odmiana rangi S przyznawana podczas gry na wysokim poziomie trudności.

Sprostanie tym wymaganiom pozwoli ci zdobyć trofea Narodziny legendy i Rozkwit legendy. Więcej informacji znajdziesz w naszym poradniku trofeowym.