Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Death Stranding - poradnik do gry

Death Stranding - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czworonożna bestia | Boss w Death Stranding Death Stranding poradnik, solucja

Jednym z przeciwników występujących Death Stranding jest czworonożna bestia, która w grze jest nazwana po prostu BT. Wygląda ona jak wielki pies bądź lew, stworzony cały z lepkiej mazi. Potwór ten stanie na twojej drodze w piątym rozdziale gry, po ukończeniu misji 46 - Mama Delivery: Mountain Knot City / Zaprowadzenie Mamy - Węzeł Południowy.

Pamiętaj, że stwór ten pojawi się również jako zwykły przeciwnik, w różnych momentach gry. Jest jednak znacznie słabszy dzięki czemu łatwiej go pokonać.

Na przerywnikach bestia będzie wydawać się ogromna, jednak jej rozmiar znacznie zmniejszy się w ostatecznej walce - Czworonożna bestia | Boss w Death Stranding - Death Stranding - poradnik do gry

Na przerywnikach bestia będzie wydawać się ogromna, jednak jej rozmiar znacznie zmniejszy się w ostatecznej walce. Na szczęście czworonożny potwór jest i tak spory, dzięki czemu łatwiej w niego trafić za pomocą granatów.

Zostało jeszcze 70% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie