Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Death Stranding - poradnik do gry

Death Stranding - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Gigant | Boss w Death Stranding Death Stranding poradnik, solucja

Jednym z przeciwników występujących Death Stranding jest gigant, która w grze jest nazwana po prostu BT.

Bohater widuje go od początku opowieści, ale dopiero w 9 rozdziale jest w stanie się z nim zmierzyć. Potwór ten stanie na twojej drodze w dziewiątym rozdziale gry, w misji 63.

Postać jest ogromna i bardzo wysoka - Gigant | Boss w Death Stranding - Death Stranding - poradnik do gry

Postać jest ogromna i bardzo wysoka. Ma jednak bardzo ograniczone ruchy dzięki czemu łatwo w nią trafić. Idealną bronią do walki z nim będą Hematic Grenade, Remote-Detonation Grenade Launcher i Anti-BT Handgun.

Jeśli posiadasz wyrzutnie rakiet celuj w klatkę piersiową giganta - Gigant | Boss w Death Stranding - Death Stranding - poradnik do gry

Jeśli posiadasz wyrzutnie rakiet celuj w klatkę piersiową giganta. W ten sposób pozbawisz go największej ilość życia.

Każdy zaatakowany element giganta zmienia kolor na czerwony - Gigant | Boss w Death Stranding - Death Stranding - poradnik do gry

Każdy zaatakowany element giganta zmienia kolor na czerwony. Możesz, więc skupić się na zakrwawionych punktach i stale kontynuować ostrzał.

Gigant jest bardzo statyczną postacią, może Cię jednak zaatakować wysyłając inne BT - Gigant | Boss w Death Stranding - Death Stranding - poradnik do gry

Gigant jest bardzo statyczną postacią, może Cię jednak zaatakować wysyłając inne BT. Będziesz musiał ich unikać, aby nie dostać dodatkowych obrażeń.

Jeśli nie będziesz mieć przy sobie wyrzutni rakiet zaopatrz się w Hematic Grenade - Gigant | Boss w Death Stranding - Death Stranding - poradnik do gry

Jeśli nie będziesz mieć przy sobie wyrzutni rakiet zaopatrz się w Hematic Grenade. Będą one idealną bronią przeciwko BT.

Granatami możesz rzucać w nogi przeciwnika - Gigant | Boss w Death Stranding - Death Stranding - poradnik do gry

Granatami możesz rzucać w nogi przeciwnika. Dzięki temu nie narazisz się na dodatkowe obrażenia, a dodatkowo będziesz mógł stale atakować przeciwnika.

Gigant nie jest ciężkim przeciwnikiem - Gigant | Boss w Death Stranding - Death Stranding - poradnik do gry

Gigant nie jest ciężkim przeciwnikiem. Musisz jedynie omijać BT oraz odpowiednio wykorzystywać momenty, gdy jest skupiona na swoim celu. Parę celnych ciosów powinno pozbawić ją życia, a Tobie umożliwić dalszą przeprawę.