Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Death Stranding - poradnik do gry

Death Stranding - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak uniknąć wynurzonych w drodze na farmę wiatrową w Death Stranding? Death Stranding poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Death Stranding podpowiadamy, jak unikać wynurzonych w trakcie podróży w stronę farmy wiatrowej. Jest to częścią zlecenia numer 9 - Dostawa jednostki zasilającej: Farma wiatrowa. Spotkania z wynurzonymi nie można niestety całkowicie pominąć.

Do konfrontacji z wynurzonymi dojdzie po wkroczeniu do małego lasu - Jak uniknąć wynurzonych w drodze na farmę wiatrową w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Do konfrontacji z wynurzonymi dojdzie po wkroczeniu do małego lasu. Spotkania tego niestety nie możesz uniknąć. Las z obu stron otoczony jest górami i nawet jeśli podejmiesz próbę przejścia po jego obrzeżach to i tak Sam wpadnie na wynurzonych.

Podstawowym utrudnieniem tej misji jest to, że główny bohater nie posiada jeszcze hematogranatów ani innych przedmiotów do skutecznego pozbywania się wynurzonych - Jak uniknąć wynurzonych w drodze na farmę wiatrową w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Podstawowym utrudnieniem tej misji jest to, że główny bohater nie posiada jeszcze hematogranatów ani innych przedmiotów do skutecznego pozbywania się wynurzonych. Jedynym wyjściem jest powolne skradanie się.

Po wejściu do lasu wysunie się antenka i będzie ona zawsze zwracała się w stronę najbliższego wynurzonego. Częstotliwość "migania" antenki podpowiada jak blisko znajduje się potwór.

Antena początkowo miga na biało, ale zmienia ona też swój kolor na pomarańczowy, gdy wynurzony znajduje się już bardzo blisko bohatera - Jak uniknąć wynurzonych w drodze na farmę wiatrową w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Antena początkowo miga na biało, ale zmienia ona też swój kolor na pomarańczowy, gdy wynurzony znajduje się już bardzo blisko bohatera. Potwór stanie się też wtedy częściowo widoczny - będzie on lewitującą kreaturą.

Jako że nie możesz walczyć z wynurzonymi, powoli obchodź kolejne potwory przy zachowaniu bezpiecznej odległości. Jeśli wyczuwasz, że możesz zostać wykryty, to przytrzymaj dodatkowo przycisk R1. Sam wstrzyma chwilowo oddech i utrudni to potworowi namierzenie głównego bohatera.

Przejście przez cały las pozostając niewykrytym jest możliwe, choć będzie trudne - Jak uniknąć wynurzonych w drodze na farmę wiatrową w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Przejście przez cały las pozostając niewykrytym jest możliwe, choć będzie trudne. Jeśli zostaniesz wykryty to rozpocznij ucieczkę, ale uważaj po drodze na konary czy małe skały, o które można się potknąć i zgubić transportowany ładunek. Jeśli do tego dojdzie to powróć do zgubionego ładunku, ale dopiero gdy będzie bezpiecznie.

Sam może w trakcie ucieczki zostać złapany przez potwory z mazi - wciskaj szybko Kwadrat i podążaj w dowolnym kierunku żeby wyzwolić się i wyjść z obszaru pokrytego czarną mazią.

Najgorszy scenariusz zakłada, że potwory z mazi wciągną bohatera pod ziemię - Jak uniknąć wynurzonych w drodze na farmę wiatrową w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Najgorszy scenariusz zakłada, że potwory z mazi wciągną bohatera pod ziemię. W lesie pojawi się wtedy potwór przypominający z wyglądu kałamarnicę. Nie próbuj z nim walczyć, bo nie masz do tego żadnych środków. Rozpocznij bieg w dowolną stronę żeby wyjść z mazi i znaleźć się poza zasięgiem kałamarnicy. Nie próbuj się ukrywać na skałach, gdyż maź może je zalać i ponownie znajdziesz się w niebezpieczeństwie.

Docelowo musisz dotrzeć w pobliże farmy wiatrowej - Jak uniknąć wynurzonych w drodze na farmę wiatrową w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Docelowo musisz dotrzeć w pobliże farmy wiatrowej. Wynurzeni przestaną cię tam nękać i będziesz już mógł bezproblemowo udać się do terminalu dostarczenia ładunku.