Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Death Stranding - poradnik do gry

Death Stranding - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak tworzyć hologramy w Death Stranding? Death Stranding poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Death Stranding podpowiada w jaki sposób tworzyć hologramy i puszczać muzykę przy stawianych konstrukcjach. To zmiany o charakterze czysto wizualnym, które mogą być widoczne dla innych graczy.

Grając w trybie online możesz odnajdywać konstrukcje postawione przez różnych graczy - Jak tworzyć hologramy w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Grając w trybie online możesz odnajdywać konstrukcje postawione przez różnych graczy. Przy niektórych z nich mogą pojawiać się hologramy i muzyka. Modyfikacje te nie wpływają na działanie danej konstrukcji, ale mogą uprzyjemnić korzystanie z niej.

Sam również możesz dodawać hologramy i dźwięki do konstruowanych obiektów - Jak tworzyć hologramy w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Sam również możesz dodawać hologramy i dźwięki do konstruowanych obiektów. Staje się to możliwe po tym jak ulepszysz daną konstrukcję na co najmniej drugi poziom. Oznacza to, że oprócz zużycia asemblera do skonstruowania przedmiotu pierwszego poziomu musisz dodatkowo dostarczyć materiały do craftingu po to żeby go ulepszyć (opcja Upgrade Structure w menu obiektu). Wymagania co do surowców wyświetlane są zawsze po prawej stronie - w naszym przykładzie ulepszenie schronu temporalnego wymagało dostarczenia 32 kryształków chilorium i 400 jednostek metalu.

Po tym jak dana konstrukcja zostanie ulepszona ponownie wejdź z nią w interakcję i wybierz opcję modyfikacji jej wyglądu - Customize Structure - Jak tworzyć hologramy w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Po tym jak dana konstrukcja zostanie ulepszona ponownie wejdź z nią w interakcję i wybierz opcję modyfikacji jej wyglądu - Customize Structure.

1 - Jak tworzyć hologramy w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry
Możesz ustawiać - Jak tworzyć hologramy w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Możesz ustawiać:

  1. Utwory muzyczne - Gra na bieżąco odblokowuje kolejne piosenki w miarę przechodzenia kampanii.
  2. Krótkie komunikaty - Mogą one mieć np. charakter powitalny lub ostrzegający o okolicznych zagrożeniach.
  3. Hologramy - Oddzielne zakładki zawierą "zwykłe" oraz rzadkie hologramy. Rzadsze ich odmiany możesz pozyskiwać np. dzięki zaliczaniu misji i zwiększaniu poziomu więzi (gwiazdki) z głównymi lokacjami świata gry.