Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Death Stranding - poradnik do gry

Death Stranding - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zdobywać materiały do craftingu w Death Stranding? Death Stranding poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do Death Stranding podpowiadamy, w jaki sposób pozyskuje się surowce w grze. Są one wymagane na potrzeby wytwarzania przedmiotów (crafting) oraz stawiania nowych konstrukcji w świecie gry.

Najbardziej oczywistym sposobem zdobywania nowych materiałów do craftingu jest odnajdywanie ich w świecie gry - Jak zdobywać materiały do craftingu w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Najbardziej oczywistym sposobem zdobywania nowych materiałów do craftingu jest odnajdywanie ich w świecie gry. Pamiętaj o tym, żeby w trakcie przemierzania świata gry używać często skanera, który będzie je wszystkie lokalizował.

Na znacznie więcej tego typu obiektów możesz natrafiać grając w trybie online, bo wtedy niektóre z nich mogą być rzeczami porzuconymi przez innych graczy. Materiały musisz umieszczać na plecach bohatera i przenosić do sojuszniczych lokacji, którym chcesz je przekazywać.

Po dotarciu do jakiejś podpiętej do sieci lokacji możesz wybrać z menu terminalu opcję przetwarzania przedmiotów, czyli poddawania ich recyklingowi - Jak zdobywać materiały do craftingu w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Po dotarciu do jakiejś podpiętej do sieci lokacji możesz wybrać z menu terminalu opcję przetwarzania przedmiotów, czyli poddawania ich recyklingowi. Możesz w ten sposób poświęcać nie tylko zdobyte "gotowe" surowce, ale także wszystkie inne niepotrzebne przedmioty z inwentarza. Po zaznaczeniu danej rzeczy do przetworzenia możesz łatwo dowiedzieć się jakie materiały dodane zostaną do zapasów danej lokacji.

Dwie ważne rzeczy na temat zbierania materiałów do craftingu - Jak zdobywać materiały do craftingu w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Dwie ważne rzeczy na temat zbierania materiałów do craftingu:

1) Każda lokacja w świecie gry posiada własny zapas materiałów. Zdobywane surowce nie są współdzielone pomiędzy lokacjami. Jeżeli materiały przekazałeś lokacji A i w międzyczasie przemieściłeś się do lokacji B, to może okazać się, że brakuje jej surowców do wyprodukowania upatrzonej rzeczy. Inną ważną informacją jest to, że każda lokacja posiada limit surowców jakie może przechowywać. Nie przekazuj nigdy materiałów ponad limit, bo część z nich po prostu przepadnie.

2) Kryształków chilorium nie można początkowo podnosić, gdyż bohater nie posiada pojemnika na kryształki (Crystal Collector) - Jak zdobywać materiały do craftingu w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

2) Kryształków chilorium nie można początkowo podnosić, gdyż bohater nie posiada pojemnika na kryształki (Crystal Collector). Rozwiązanie tego problemu jest na szczęście bardzo proste. Musisz po prostu awansować dostatecznie w głównej fabule - trzeba ukończyć zlecenie numer 8 (Collection: Chiral Crystals). Wspomniany quest dotyczy właśnie zebrania pierwszych kryształków i za darmo otrzymasz pojemnik.