Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Death Stranding - poradnik do gry

Death Stranding - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Gdzie mam dalej iść w Death Stranding? Death Stranding poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Death Stranding znajdziesz rozwiązanie potencjalnego problemu z brakiem kolejnych głównych zleceń w dzienniku bohatera. Podpowiadamy jak ustalić gdzie należy się udać po to żeby móc kontynuować kampanię.

Przez większość kampanii jest tak, że każdą nową główną misję (zlecenie dla Sama) rozpoczyna się w tej samej lokacji, w której zakończyło się poprzednią, tzn - Gdzie mam dalej iść w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Przez większość kampanii jest tak, że każdą nową główną misję (zlecenie dla Sama) rozpoczyna się w tej samej lokacji, w której zakończyło się poprzednią, tzn. do której dostarczyło się ładunek. Nie jest to jednak regułą i kolejna główna misja może odblokować się w zupełnie innym miejscu lub w ogóle nie pojawić na liście zleceń.

Po tym jak zakończysz dane zadanie i obejrzysz wszystkie okna podsumowań informacja o tym gdzie należy pójść pojawi się u góry ekranu. Wiadomość ta będzie też widoczna po tym jak spauzujesz grę.

W naszym przykładzie konieczny okazał się powrót do centrum dystrybucyjnego - Gdzie mam dalej iść w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

W naszym przykładzie konieczny okazał się powrót do centrum dystrybucyjnego. Zawsze musisz odnaleźć wskazaną lokację na mapie i dotrzeć do niej pieszo lub, jeśli gra na to pozwala, korzystając z szybkiej podróży.

Może też dojść do sytuacji, w której gra wyświetli kolejne zadanie bez dodawania nowego zlecenia do dziennika - Gdzie mam dalej iść w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Może też dojść do sytuacji, w której gra wyświetli kolejne zadanie bez dodawania nowego zlecenia do dziennika. Zazwyczaj ma to miejsce gdy trzeba wykonać jakąś czynność w obrębie tej samej lokacji. W powyższym przykładzie komunikat dotyczy dokończenia podróży do portu już po znalezieniu się w tej lokacji.