Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Death Stranding - poradnik do gry

Death Stranding - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Co się dzieje po śmierci bohatera w Death Stranding? Death Stranding poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Death Stranding odpowiadamy na bardzo ważne pytanie - co wydarzy się po śmierci głównego bohatera. Nie jest to tak oczywista sprawa, gdyż nie ujrzysz tradycyjnego ekranu z napisem Game Over.

Główny bohater jest tzw - Co się dzieje po śmierci bohatera w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Główny bohater jest tzw. repatriantem i oznacza to, że po śmierci trafia do lokacji zwanej Skrajem (The Seam). Jest to miejsce z wyglądu przypominające morskie głębiny. Przemierza się je z perspektywy pierwszej osoby sterując duszą Sama.

Jeżeli grasz w trybie online, to podczas eksploracji Skraju możesz opcjonalnie zajmować się odnajdywaniem dusz innych poległych graczy - Co się dzieje po śmierci bohatera w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Jeżeli grasz w trybie online, to podczas eksploracji Skraju możesz opcjonalnie zajmować się odnajdywaniem dusz innych poległych graczy. Będą to pływające zwłoki, do których możesz podpływać i wchodzić z nimi w interakcję. Wzmocni to przede wszystkim twoją wieź z graczem, którego duszę odnalazłeś, dzięki czemu będziecie od tego momentu dzielić się większą liczbą przedmiotów oraz struktur.

Twoim nadrzędnym zadaniem jest odnalezienie ciała Sama po to żeby mogła do niego powrócić jego dusza - Co się dzieje po śmierci bohatera w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Twoim nadrzędnym zadaniem jest odnalezienie ciała Sama po to żeby mogła do niego powrócić jego dusza. Możesz tego samodzielnie dokonać pomagając sobie skanerem lub po prostu przytrzymać przycisk repatriacji. Bohater zostanie wskrzeszony w pobliżu miejsca, w którym wcześniej zginął.

Jeśli pod wodą odnalazłeś duszę innego gracza i nawiązałeś z nią połączenie, to po powrocie do świata żywych możesz znaleźć trochę sprzętu, który transportował poległy gracz - Co się dzieje po śmierci bohatera w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Jeśli pod wodą odnalazłeś duszę innego gracza i nawiązałeś z nią połączenie, to po powrocie do świata żywych możesz znaleźć trochę sprzętu, który transportował poległy gracz. Możesz zabrać ten loot ze sobą i dostarczyć go do sojuszniczej lokacji lub porzucić.

Istotną informacją jest to, że pomimo mechaniki bezproblemowego wskrzeszania bohatera możliwe jest doprowadzenie do wyświetlenia okna informującego o przegranej - Co się dzieje po śmierci bohatera w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Istotną informacją jest to, że pomimo mechaniki "bezproblemowego" wskrzeszania bohatera możliwe jest doprowadzenie do wyświetlenia okna informującego o przegranej. Może tak się stać np. jeśli zawalisz wykonywane główne zlecenie doprowadzając do całkowitego zniszczenia transportowanego ładunku albo jeśli nie zmieścisz się w limicie czasu. Będziesz wtedy musiał załadować jeden z wcześniejszych sejwów i w tym przypadku zmuszony możesz zostać do powtórzenia większego fragmentu gry.