Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Death Stranding - poradnik do gry

Death Stranding - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Gdzie składować niepotrzebny sprzęt w Death Stranding? Death Stranding poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Death Stranding informuje, gdzie bezpiecznie przechowywać niepotrzebny sprzęt, tzn. elementy ekwipunku Sama, które w danym momencie nie są mu potrzebne. Gra na szczęście bardzo ułatwia proces składowania nieużywanych przedmiotów.

Na początek najważniejsza informacja - nie próbuj pozbywać się niepotrzebnych rzeczy, wyrzucając je po prostu z inwentarza - Gdzie składować niepotrzebny sprzęt w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Na początek najważniejsza informacja - nie próbuj pozbywać się niepotrzebnych rzeczy, wyrzucając je po prostu z inwentarza. Nic na tym nie zyskasz, a po tym jak dostatecznie się od nich oddalisz znikną z "twojego" świata i pojawią się w świecie losowo wybranego innego gracza.

Składowanie powinno dotyczyć przedmiotów, które przydadzą się dopiero później (np. w misji, w której pojawią się wynurzeni) lub którymi w danym momencie dysponujesz w nadmiarze. Mogą to być np. bronie, granaty, zapasowe egzoszkielety, czy asemblery. Sprzęt możesz składować w prywatnych szafkach (Private Lockers) - znajdziesz je w każdej sojuszniczej lokacji z terminalem.

Po wybraniu opcji otwarcia prywatnej szafki możesz przenieść do niej wybrane przedmioty z inwentarza - Gdzie składować niepotrzebny sprzęt w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Po wybraniu opcji otwarcia prywatnej szafki możesz przenieść do niej wybrane przedmioty z inwentarza. Bardzo ważną informacją jest to, że każda lokacja ma unikalną prywatną szafkę, tzn. ich zawartość nie jest dzielona pomiędzy wszystkie. Jeśli zostawisz jakiś przedmiot w prywatnej szafce w lokacji A, to nie będziesz go mógł wyjąć z prywatnej szafki po przemieszczeniu się do lokacji B. Najlepiej wybrać sobie jakąś jedną ulubioną szafkę z każdego regionu mapy żeby nie zapomnieć gdzie przechowywane są wszystkie zapasowe przedmioty.

Bardzo podobnie sprawa wygląda w przypadku garaży, w których można przechowywać pojazdy - Gdzie składować niepotrzebny sprzęt w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Bardzo podobnie sprawa wygląda w przypadku garaży, w których można przechowywać pojazdy. Dla przypomnienia garaże pojawiają się tylko w większych lokacjach oraz w wybudowanych kryjówkach, w których znajdują się windy podróżujące do prywatnej kwatery. Zawartość każdego garażu jest unikalna i po zostawieniu w nim maszyny nie odnajdziesz jej jeśli odwiedzisz inną kryjówkę na mapie świata.

Każdy garaż mieści maksymalnie 4 pojazdy. Jeśli go zapełnisz, to warto odwiedzić inne garaże na mapie żeby dodać do nich nowo zdobyte maszyny bez konieczności pozbywania się starych.