Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Death Stranding - poradnik do gry

Death Stranding - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak zdobyć egzoszkielet w Death Stranding? Death Stranding poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Death Stranding podpowiada, jak odblokować dostęp do egzoszkieletu. Wyjaśniamy również, jakie zastosowanie oraz ograniczenia posiada egzoszkielet. Jest to zdecydowanie przydatny element ekwipunku, którym warto zainteresować się przy pierwszej możliwej okazji.

Okazja do pozyskania pierwszego egzoszkieletu pojawia się po ukończeniu zlecenia numer 19 - Evo-devo Unit Delivery: Engineer - Jak zdobyć egzoszkielet w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Okazja do pozyskania pierwszego egzoszkieletu pojawia się po ukończeniu zlecenia numer 19 - Evo-devo Unit Delivery: Engineer. To jedna z misji wykonywanych w środkowym regionie UCA. Jedną z nagród jest przekazany przez Inżyniera egzoszkielet Power Skeleton (pozyskasz też jego plan na wypadek jego utraty lub zniszczenia).

Pozyskany egzoszkielet wzmacniający warto od razu zainstalować - Jak zdobyć egzoszkielet w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Pozyskany egzoszkielet wzmacniający warto od razu zainstalować. Nie przejmuj się jego wagą, bo w ostatecznym rozrachunku zyskasz na limicie udźwigu.

Korzystanie z egzoszkieletu wzmacniającego ma dość istotny wpływ na rozgrywkę - Jak zdobyć egzoszkielet w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Korzystanie z egzoszkieletu wzmacniającego ma dość istotny wpływ na rozgrywkę:

  1. Znacząco zwiększa się limit udźwigu - Możesz od tego momentu przenosić znacznie więcej ładunków oraz rzadziej dochodzi do sytuacji, w których Sam przenosząc ładunki powiązane z przyjętymi misjami nieustannie traci równowagę.
  2. Bohater może szybciej biegać oraz wyżej skakać - Obie te cechy mogą być przydatne do wspinaczki, uciekania przeciwnikom czy skracania ogólnego czasu podróży.

Utrudnieniem jest to, że każdy szkielet zużywa baterię akumulatora - Po jej wyczerpaniu nie będziesz mógł korzystać z jego unikalnych funkcji. Baterie ładowane są tak samo jak w przypadku pojazdów, czyli dzięki promieniom słonecznym oraz zatrzymywaniu się w pobliżu generatorów.

Egzoszkielet wzmacniający nie jest jedynym rodzajem tego typu obiektów w grze - Jak zdobyć egzoszkielet w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Egzoszkielet wzmacniający nie jest jedynym rodzajem tego typu obiektów w grze. Kolejne egzoszkielety będą odblokowywane w miarę przechodzenia głównej fabuły:

Po przystąpieniu do zlecenia numer 33 (Hourglass Delivery: Chiral Artist) dotyczącego dostarczenia lokalnemu artyście klepsydry uzyskasz dostęp do egzoszkieletu szybkości (Speed Skeleton). Będziesz mógł dokonać podmiany, choć nie jest ona obowiązkowa. Nowy egzkoszkielet pozwala o wiele szybciej przemieszczać się, ale odbywa się to niestety kosztem znacznie niższego limitu udźwigu od egzoszkieletu wzmacniającego.

Po ukończeniu zlecenia numer 47 (High-bounce Spring Delivery: Rototicist) i podłączeniu nowej lokacji do sieci uzyskasz dostęp do egzoszkieletu terenowego (All-Terrain Skeleton) - Jak zdobyć egzoszkielet w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Po ukończeniu zlecenia numer 47 (High-bounce Spring Delivery: Rototicist) i podłączeniu nowej lokacji do sieci uzyskasz dostęp do egzoszkieletu terenowego (All-Terrain Skeleton). Podmiany na tę wersję egzoszkieletu najlepiej dokonać na czas pobytu wysoko w górach, a to dlatego, że ten model egzoszkieletu ułatwia wspinaczkę oraz utrzymywanie pionu. Na ośnieżonych ścieżkach w górach o wiele łatwiej jest o utratę równowagi. Limit udźwigu dla tego egzoszkieletu to wartość pomiędzy egoszkieletem szybkościowym i wzmacniającym.