Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Death Stranding - poradnik do gry

Death Stranding - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czy w Death Stranding jest szybka podróż? Death Stranding poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Death Stranding odpowiada na pytanie czy w grze jest szybka podróż (fast travel). Dodatkowo informujemy czy możliwe jest skracanie czasu podróży pomiędzy głównymi lokacjami na mapie.

Death Stranding posiada funkcję szybkiej podróży (fast travel), ale jest ono początkowo zablokowana - Czy w Death Stranding jest szybka podróż? - Death Stranding - poradnik do gry

Death Stranding posiada funkcję szybkiej podróży (fast travel), ale jest ono początkowo zablokowana. W pierwszych godzinach gry konieczne jest podróżowanie pieszo lub z użyciem pojazdów.

Szybka podróż staje się dostępna po awansowaniu do trzeciego rozdziału / epizodu gry - Fragile - Czy w Death Stranding jest szybka podróż? - Death Stranding - poradnik do gry

Szybka podróż staje się dostępna po awansowaniu do trzeciego rozdziału / epizodu gry - Fragile. Z głównym bohaterem w jednej z kryjówek spotka się Fragile i dowiesz się od niej, że dysponuje ona umiejętnością podobną do teleportacji. Będzie ona pomagać w transportowaniu bohatera do odwiedzonych już wcześniej miejscówek.

W celu zainicjowania szybkiej podróży musisz wejść w interakcję z "parasolem" Fragile. Znajdziesz go w każdej kryjówce w świecie gry. Dostępna będzie akcja skok Fragile - Fragile Jump.

Na ekranie wyświetli się lista możliwych celów podróży - to znane już bohaterowi lokacje dysponujace kryjówkami, czyli podziemnymi prywatnymi pokojami - Czy w Death Stranding jest szybka podróż? - Death Stranding - poradnik do gry

Na ekranie wyświetli się lista możliwych celów podróży - to znane już bohaterowi lokacje dysponujace kryjówkami, czyli podziemnymi prywatnymi pokojami.

Szybka podróż w Death Stranding jest darmowa, ale transportowany jest wyłącznie bohater, czyli z pominięciem ładunków i przedmiotów, które miał na wyposażeniu.

Po odbytej szybkiej podróży nie zapomnij, że Sam ma pusty inwentarz - Czy w Death Stranding jest szybka podróż? - Death Stranding - poradnik do gry

Po odbytej szybkiej podróży nie zapomnij, że Sam ma pusty inwentarz. Skorzystaj z prywatnej szafki (Private Locker) żeby ponownie wyposażyć go w sprzęt niezbędny do przetrwania w świecie gry.

Alternatywy dla szybkiej podróży

Decydując się na pieszą wędrówkę, musisz niestety liczyć się z tym, że osiągnięcie celu podróży w skrajnych przypadkach może zająć głównemu bohaterowi kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt minut - Czy w Death Stranding jest szybka podróż? - Death Stranding - poradnik do gry

Decydując się na pieszą wędrówkę, musisz niestety liczyć się z tym, że osiągnięcie celu podróży w skrajnych przypadkach może zająć głównemu bohaterowi kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt minut. Po tym jak dostatecznie awansujesz w grze możesz zacząć korzystać z pojazdów, które potrafią znacząco skrócić czas podróży. Dodatkową zaletą maszyn jest to, że można na nich umieszczać transportowane ładunki i tym samym odciążać głównego bohatera. Wiedz jednak, że każdy pojazd również ma limit udźwigu i jeśli za bardzo go obciążysz, zwiększy się zużycie baterii.

Polecamy zajrzeć m.in. na stronę Jak zdobyć i uruchomić nowy motocykl?, gdzie podpowiadamy jak wejść w posiadanie pierwszej maszyny.

Innym sposobem na potencjalne skracanie czasu podróży jest analizowanie mapy świata w poszukiwaniu alternatywnych dróg do celu - Czy w Death Stranding jest szybka podróż? - Death Stranding - poradnik do gry

Innym sposobem na potencjalne skracanie czasu podróży jest analizowanie mapy świata w poszukiwaniu alternatywnych dróg do celu. Szczególnie warto zainteresować się opcją pochylania mapy (przytrzymanie panelu dotykowego i poruszanie kontrolerem). Możesz dzięki temu np. znaleźć sposób na ominięcie góry oddzielającej cię od celu podróży.