Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Death Stranding - poradnik do gry

Death Stranding - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Konfrontacje z wynurzonymi | Death Stranding Death Stranding poradnik, solucja

Na tej stronie poradnika do gry Death Stranding znajdziesz wszystkie ważne informacje o starciach z wynurzonymi (BTs), czyli niewidzialnymi kreaturami napotykanymi w trakcie przechodzenia gry. Dowiesz się, jak unikać wykrycia przez wynurzonych, jak uciekać wynurzonym, czy można walczyć z wynurzonymi i pokonywać ich oraz jak zdobywać granaty do stosowania przeciwko wynurzonym.

Lokacje z wynurzonymi (BTs)

W świecie gry jest wiele lokacji zajmowanych przez wynurzonych - Konfrontacje z wynurzonymi | Death Stranding - Death Stranding - poradnik do gry

W świecie gry jest wiele lokacji "zajmowanych" przez wynurzonych. Przejście przez niektóre z nich może być wymagane na potrzeby ukończenia wybranych questów. Jeżeli misja nie wymusza konfrontacji z wynurzonymi, to po wykryciu ich możesz wycofać się i poszukać innej drogi do celu podróży.

Główny bohater początkowo nie może w żaden sposób pozbywać się wynurzonych, ale od samego początku gry może ich wykrywać. Po tym jak zbliżysz się do jakiejś grupy wynurzonych załączy się krótka cut-scenka z automatycznego uaktywnienia się skanera.

Jak unikać wykrycia przez wynurzonych?

W lokacjach z wynurzonymi koniecznie skradaj się, a więc przed wkroczeniem do takiego obszaru wciśnij klawisz przykucnięcia - Konfrontacje z wynurzonymi | Death Stranding - Death Stranding - poradnik do gry

W lokacjach z wynurzonymi koniecznie skradaj się, a więc przed wkroczeniem do takiego obszaru wciśnij klawisz przykucnięcia. Wynurzeni to potwory, które domyślnie są niewidzialne, ale skaner będzie zwracał się w stronę najbliższej kreatury:

  1. W miarę zmniejszania dystansu do wynurzonego skaner będzie coraz szybciej pracował.
  2. Po tym jak znajdziesz się bardzo blisko jakiegoś potwora skaner zmieni kolor na pomarańczowy (przykład na obrazku).
Sylwetka wynurzonego pojawi się dopiero po tym jak znajdzie się on blisko głównego bohatera - Konfrontacje z wynurzonymi | Death Stranding - Death Stranding - poradnik do gry

Sylwetka wynurzonego pojawi się dopiero po tym jak znajdzie się on blisko głównego bohatera. Jeśli masz problemy z dostrzeżeniem potwora wciśnij przycisk R1 żeby wykonać skan okolicy. Na krótką chwilę kreatura stanie się lepiej widoczna.

Omijaj wynurzonych przy zachowaniu bezpiecznej odległości. Jeżeli przeczuwasz, że jesteś bardzo bliski wykrycia, to przytrzymaj szybko R1 żeby wstrzymać oddech. Utrudni to wynurzonemu "namierzenie" Sama.

Zostało jeszcze 69% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie