Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Death Stranding - poradnik do gry

Death Stranding - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Czy można grać dalej po ukończeniu Death Stranding? Death Stranding poradnik, solucja

Ta strona poradnika do gry Death Stranding odpowiada na pytanie czy można kontynuować rozgrywkę po ukończeniu głównej fabuły, a więc czy dostępna jest opcja endgame i jakie atrakcje ma ewentualnie do zaoferowania.

Tak, możesz grać dalej po ukończeniu głównego wątku fabularnego - Czy można grać dalej po ukończeniu Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Tak, możesz grać dalej po ukończeniu głównego wątku fabularnego. Gra po wyświetleniu napisów końcowych (po raz drugi) awansuje cię do rozdziału 15, który będzie rozgrywał się na dwa tygodnie przed wydarzeniami ze ścisłego finału.

Po awansowaniu do fazy endgame znajdziesz się w kryjówce pod stolicą Capital Knot City - Czy można grać dalej po ukończeniu Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Po awansowaniu do fazy endgame znajdziesz się w kryjówce pod stolicą Capital Knot City. Po wyjściu z niej będziesz mógł zadać sie pominiętymi zleceniami Sama (tymi, które nie były wymagane do ukończenia gry), jak również pobocznymi zadaniami.

Zaliczenie głównej fabuły odblokowuje także nowe aktywności w prywatnej kwaterze:

  1. Możesz zmieniać jej wygląd.
  2. Możesz przeglądać wspomnienia Cliffa oraz przenosić się ponownie na pola bitwy I Wojny Światowej, II Wojny Światowej i Wojny w Wietnamie.