Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Death Stranding - poradnik do gry

Death Stranding - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Jak wygląda rozgrywka w Death Stranding? Death Stranding poradnik, solucja

Rozgrywka w Death Stranding w dużej mierze opiera się na eksploracji otoczenia, a walka jest aktywnością bardziej zepchniętą na drugi plan. Na tej stronie poradnika znajdziesz wszystkie informacje związane z tym jak będzie wyglądać twoja przygoda z tytułem.

Eksploracja

Eksploracja stanowi główną część rozgrywki w Death Stranding. Protagonista przemierza ogromne tereny postapokaliptycznej Ameryki. Przez większość czasu przemierza on tereny pozbawione jakiejkolwiek zabudowy. Zdarza się jednak, że trafisz na jakieś pozostałości cywilizacji, jak chociażby drogi.

Po całym świecie gry rozsiano szereg ludzkich kryjówek, do których może dotrzeć Sam - Jak wygląda rozgrywka w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Po całym świecie gry rozsiano szereg ludzkich kryjówek, do których może dotrzeć Sam. Tam spotka bohaterów, którzy mogą posiadać dla niego kolejne zadania do wykonania. Musisz jednak uważać, ponieważ możesz także natrafić na wrogo nastawione placówki.

Do twojej dyspozycji oddano także obiekty, które ułatwią ci przemieszczanie się po świece gry. Wśród nich znajdzie się drabina, która umożliwi ci wspinaczkę oraz pojazdy.

Walka

W niektórych momentach swojej przygody w Death Stranding możesz natrafić na różnego rodzaju przeciwników. Jeśli nie uda ci się ich ominąć, to będziesz musiał stanąć do walki.

Sama mechanika walki ma charakter zręcznościowy - musisz przebywać w ciągłym ruchu lub wykorzystywać osłony, by nie dać się trafić - Jak wygląda rozgrywka w Death Stranding? - Death Stranding - poradnik do gry

Sama mechanika walki ma charakter zręcznościowy - musisz przebywać w ciągłym ruchu lub wykorzystywać osłony, by nie dać się trafić. Jednocześnie musisz także atakować swoich oponentów. Do twojej dyspozycji oddano szeroki wachlarz różnych modeli broni.